Nordica закриває рейс із Таллінна до Києва

Nordica закриває рейс із Таллінна до Києва

Естонська авіакомпанія Nordica вирішила закрити регулярний рейс Таллінн — Київ через збитковість. Також у рамках реорганізації будуть припинені регулярні польоти з Таллінна до Копенгагена, Тронхейма, Відня та Вільнюса.

Крім того, Nordica закриє кілька сезонних напрямків: з Таллінна до Одеси, Ніцци, Мюнхена, Спліта, Констанци та Охрида.

Польоти за всіма згаданими маршрутами будуть виконуватися до кінця літнього періоду навігації. Квитки будуть у продажу до 26 жовтня 2019 року включно. Пасажирам, які придбали квитки з вильотом після 26 жовтня, авіакомпанія запропонує альтернативні варіанти перельотів або поверне кошти.

З початком зимового періоду навігації в маршрутній мережі Nordica залишиться тільки три напрямки: з Таллінна до Брюсселя, Варшави і Стокгольма. Перельоти на цих маршрутах буде виконувати Regional Jet OÜ, дочірня фірма авіакомпаній Nordica и LOT Polish Airlines. Продажем квитків буде займатися LOT.

Єдиною альтернативою рейсам Nordica з Києва до Таллінна восени залишиться прямий рейс авіакомпанії Wizz Air: угорський лоукостер почав літати за маршрутом Київ — Таллінн — Київ наприкінці червня минулого року. Зараз Wizz Air виконує п’ять рейсів на тиждень: у понеділок, середу, четвер, п’ятницю та неділю. Квитки в один бік доступні за ціною від 869 грн, туди й назад — від 1 735 грн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.