Найяскравіші міста світу

Найяскравіші міста світу

Вулиці стали такими сірими та нудними? Саме час вирушити до міст, де кожен будинок — це яскравий виклик повсякденності. Навіть у найгіршу погоду різнокольорові будинки будуть піднімати настрій перехожим. Тож уперед, за натхненням і гарним настроєм.

Гуанахуато, Мексика

Гуанахуато, Мексика

Місто потішить своєю красою цінителів архітектури й незвичайних місць. Яскраві будиночки побудовані в стилі колоніальної епохи. У Гуанахуато є настільки вузька вуличка, що закохані можуть поцілувати одне одного, перебуваючи на різних балконах. Називається вона Алея поцілунків.

Сент-Джонс, Канада

Сент-Джонс, Канада

Найяскравіше містечко Канади. Якщо оглядати його з човна, здається, що на схилах пагорбів розкидали різнокольорові цукерки. Саме тому міська набережна називається Цукерковою вулицею. Традиція фарбувати будинки в яскраві кольори виникла ще за часів заснування міста, але ніхто точно не знає чому власники будинків вирішили так робити.

Шефшауен, Марокко

Шефшауен, Марокко

Додамо трохи однотонності. Невелике місто в Марокко практично повністю пофарбоване синьою фарбою. На його тлі яскраві деталі виглядають контрастно й насичено. Безліч відтінків синього створюють відчуття прохолоди або морської води, тож гуляти вузькими вуличками міста приємно й цікаво.

Виллемстад, Кюрасао

Виллемстад, Кюрасао

Не дивуйтеся, якщо вам здасться, ніби ви гуляєте вулицями Амстердама. Адже Кюрасао — це частина Голландії. Центр Віллемстада був доданий до Світової спадщини ЮНЕСКО. На острові європейська архітектура поєднується з чарівними карибськими краєвидами. А що ще треба під час осінньо-зимової хандри?

Рейк’явік, Ісландія

Рейк'явік, Ісландія

Найпівнічніша столиця світу дивує своїми яскравими будинками. У Рейк’явіку й хандра не страшна. Тим більше, що різнокольорові будівлі — це ще не все. Не проходьте повз термальний комплекс «Блакитна лагуна», де можна поніжитися в яскраво-блакитній, але, головне, корисній воді. Відвідуючи Рейк’явік, пам’ятайте, що головні фарби ви побачите в небі — північне сяйво красивіше будь-яких архітектурних чудес.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.