Найстрашніші готелі світу

Найстрашніші готелі світу

Любителям полоскотати нерви присвячується. Набридли стандартні готелі, навіть із найбільш розкішним сервісом? Чому б не провести ніч по сусідству з привидами або приміряти на собі образ Дракули. Такий відпочинок точно запам’ятається на все життя. Може, і в наступних згадувати будете. :)

Propeller Island City Lodge, Берлін, Німеччина

Propeller Island City Lodge, Берлін, Німеччина

Кожна кімната — це перфроманс дизайнера, адже це не просто готель, а арт простір. Тут ви не знайдете однакових номерів: ліжка-клітини, сіно замість матраців, тюремні камери й багато іншого. Порадує екстремалів ліжко-гільйотина. Хтозна, прокинетеся ви з головою чи ні. Але вишенька на торті цього різноманіття — номер із дизайнерськими трунами. Хотіли побувати в шкурі вампіра? Тоді вам точно в цей готель.

Офіційний сайт: http://www.propeller-island.de/

Вартість номера: від 115 EUR

Stanley Hotel, Колорадо, США

Stanley Hotel, Колорадо, США

У цьому готелі стало страшно навіть Стівену Кінгу, але ж здавалося б, у кого, якщо не у відомого письменника, сталеві нерви. Саме тут великий і жахливий надихнувся на написання «Сяйва». Дизайн готелю нічим не видасть своє містичне нутро. Не заходьте на четвертий поверх, якщо не хочете зустріти привидів дівчаток-близнючок, які гуляють, регочучи, коридором.

Адміністрація готелю пропонує постояльцям разом пополювати на привидів і нічні прогулянки околицями. Спробуйте, раптом ви натрапите на справжній полтергейст.

Офіційний сайт: http://www.stanleyhotel.com/

Вартість номера: від 240 USD

Contele Vladimir, Бран, Румунія

Contele Vladimir, Бран, Румунія

Якщо ви боїтеся зустрітися віч-на-віч із вампіром, сюди краще не їхати, тому що зовсім близько розташований замок графа Дракули. Хтозна, що ще зберігає в собі серце Трансільванії. Справжні сміливці можуть забронювати номер із видом на замок на горі Бран. В оформленні готелю використовували традиційний румунський стиль.

Офіційний сайт: https://www.cvbran.ro

Вартість номера: від 30 USD

First World Hotel, Гентінг Хайлендс, Малайзія

First World Hotel, Гентінг Хайлендс

Один із найбільших готелів у світі не позбавлений і однієї з найбільш містичних історій. На всій території спостерігається висока надприродна активність. Вам дуже пощастить, якщо вночі в номер не зайде в гості полтергейст. Кажуть, що це душі гравців місцевого казино, які вкоротили собі віку. Вони програли останні гроші і вирішили вчинити масове самогубство. Не бронюйте номера на 21 поверсі, тому що це найбільш містичне місце в готелі. Навіть ліфт не завжди там зупиняється.

Офіційний сайт: http://www.rwgenting.com/

Вартість номера: від 13 USD

Best Western Premier Hotel Katajanokka, Гельсінкі, Фінляндія

Best Western Premier Hotel Katajanokka

Готель для тих, хто ще не готовий до дійсно страшних речей, але кого звичайні номери вже не влаштовують. Будівля справжньої в’язниці тепер приймає гостей на добровільній основі. Камери переобладнані на комфортабельні кімнати, але оформлення коридорів нагадує про те, що це не звичайний готель. А в сувенірній крамниці постояльці можуть купити смугасті тюремні кепки та футболки.

Офіційний сайт: http://www.hotelkatajanokka.fi/

Вартість номера: від 119 EUR

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.