Найкрасивіші залізничні маршрути

Найкрасивіші залізничні маршрути

Часом ми недооцінюємо подорожі поїздами. Але ж і вони мають свої переваги. Головна родзинка — пейзажі, які плавно пропливають за вікном. Спостереження за безкрайніми полями та містами, що несподівано виникають, можна назвати найкращим видом медитації. Пропонуємо подивитися маршрути, де найшвидше можна пізнати дзен. :)

The West Highland Line

The West Highland Line

Глазго — Форт-Вільям, Маллейг.

Ця залізнична колія стала відомою завдяки фільмам про Гаррі Поттера. Нехай поїзд і не відвезе вас до Хогвартса, але якась магія в цьому маршруті є. Неможливо відвести погляд від пагорбів, гір і рівнин Шотландії. Обережно, не смикайте стоп-кран, коли побачите приголомшливі озера. А ще ви проїдете по найбільшому акведуку 19 століття.

Кур (Швейцарія) — Тірано (Італія)

Кур (Швейцарія) — Тірано (Італія)

Маршрут, від якого в захваті будуть навіть дуже вимогливі пасажири. Поїзд перетинає Швейцарські Альпи з півночі на південь. І тут починається найцікавіше: Висота над рівнем моря поступово знижується, тому залізничні колії побудовані зигзагоподібно. Навіть тунелі мають спіралеподібну форму. Дорогою пасажирам відкривається вид на гору Берніна й льодовик Мортерач. Після чого поїзд залишає засніжені вершини й починається спуск по дугоподібних віадуках до сонячного Тірано.

Токайдо

Токайдо

Токіо — Осака

Найшвидший потяг курсує ще й найкрасивішим маршрутом. Стрімко змінюються пейзажі колоритної Японії: невеликі міста, рисові поля, гори й зелені пагорби. Якщо хочете побачити країну Висхідного сонця за кілька годин, цей поїзд — найкраще рішення. А після станції Місіма пасажири, які сидять праворуч по ходу поїзда, можуть кілька хвилин розглядати гору Фудзі — один із головних символів Японії.

Цинхай-Тибетська залізнична магістраль

Цинхай-Тибетська залізнична магістраль

Голмуд — Лхаса.

Найбільш високогірна залізниця у світі з’єднує між собою Китай і Тибет. Майже весь шлях пролягає на висоті 4 км. Дух захоплює від виду гірських вершин, на яких навіть влітку лежить сніг. А щоби дух не перехопило від нестачі кисню, подорожувати можна тільки в спеціально обладнаних поїздах. На деяких станціях пасажирів навіть не випускають на платформи. Але дев’ять станцій обладнані оглядовими майданчиками, тож є можливість помилуватися гірськими пейзажами вдосталь.

Монпельє (Франція) — Барселона (Іспанія)

Thalgo

Мрієте насолоджуватися видами напівпорожніх пляжів середземноморського узбережжя? Тоді поїзд Thalgo те, що вам треба. На узбережжі біля мілководних лагун розкинулися автентичні села, а на пустельному пляжі можна побачити руїни старовинної фортеці. А ось уже на території Іспанії потяг продовжує свою подорож Піренеями: то об’їжджає скелі біля самої кромки води, то прямує вгору, де проїжджає схилами, вкритими виноградниками.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.