Найкрасивіші вокзали світу

Найкрасивіші вокзали світу

Вокзал — це перше, що бачить мандрівник після приїзду. У деяких містах залізничні ворота виглядають настільки красиво, що виникає бажання більше часу побродити по платформі.

Центральний вокзал, Нью-Йорк, США

Центральний вокзал, Нью-Йорк, США

Не тільки найкрасивіший та найвідоміший вокзал, а й найбільший у світі: усього на вокзалі 47 платформ і 67 шляхів між ними. Архітектори будівлі не поскупилися на всілякі деталі інтер’єру, але найбільше відвідувачів заворожує куполоподібна стеля, де на блакитному тлі намальовано зоряне небо із сузір’ями північної півкулі.

Естакао де Сан-Бенту, Порту, Португалія

Естакао де Сан-Бенту, Порту, Португалія

Вокзал у Португалії славиться не своїм фасадом, хоч він теж заслуговує на увагу туристів, а панно, на якому зображені сцени з історії Португалії. Щоби відобразити всі найважливіші історичні віхи, знадобилося 20 тисяч всесвітньо відомих плиток азулежу. Нереально красиві біло-блакитні картини Хорхе Колако малював 11 років.

Чхатрапаті Шиваджи Термінус, Мумбаї, Індія

Чхатрапаті Шиваджи Термінус, Мумбаї, Індія

Родзинкою цього вокзалу прийнято вважати суміш британської нео-готики й автентичних індійських елементів. Будівля — справжній витвір мистецтва. Безліч барельєфів, статуй, колони, шпилі веж приковують погляди тисяч туристів. І це один із небагатьох діючих вокзалів, який потрапив до списку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Антверпен-Центральний, Антверпен, Бельгія

Антверпен-Центральний, Антверпен, Бельгія

Цю споруду прозвали «Залізничним собором». А все тому, що будівля вокзалу захоплює своїм монументальним виглядом. Значні розміри викликали подив у місцевих жителів, але з часом вокзал у стилі нео-бароко сподобався бельгійцям. Над будівлею височіє величезний купол, який оточують 8 веж. А для внутрішньої обробки приміщення використовували 20 видів мармуру.

Залізничний вокзал Аточа, Мадрид, Іспанія

Залізничний вокзал Аточа, Мадрид, Іспанія

Напевно, найбільш надзвичайний вокзал. Після відкриття нового терміналу, вигляд старої будівлі вирішили змінити. Під скляною стелею зараз розкинувся тропічний сад із рідкісними деревами і квітами, а ще є басейн із черепахами. Нехай квитки тут уже не купиш, але зате кращого залу очікування не знайти ні на одному вокзалі.

Станція Канадзава, Канадзава, Японія

Станція Канадзава, Канадзава, Японія

Вражає своєю унікальністю вокзал у Канадзаві. Вхід прикрашає арка з натурального дерева, яка виконана в традиційному японському стилі, а ось далі починається щось незвичайне: стеля, яка схожа на парасольку, ніби парить у повітрі. Футуристичний дизайн не обмежується тільки фасадом, навіть фонтан у кінці вокзалу ніби з іншої планети.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.