Найкрасивіші пляжі

Найкрасивіші пляжі

Літо втекло як крізь пальці вода. Але що завадить нам відправитися на пляжі, де захочеться, щоби відпустка тривала вічно? Одягайте купальник, беріть у руки тропічний коктейль і насолоджуйтеся красою.

Пляж Матіра, Бора-Бора

Пляж Матіра, Бора-Бора

Тихий райський куточок із білим піском і прозорою завжди теплою водою. Пляж небагатолюдний, чистий, є невелика кав’ярня. Ідеальне місце, щоби відпочити від міської суєти.

Ред Сенд Біч, острів Мауї, Гаваї

Ред Сенд Біч, острів Мауї, Гаваї

Червоний пісок, ніби ви на Марсі, океанські хвилі і тропічний ліс — привабливе поєднання. Такий колір пісок отримав через великий вміст заліза, яке окислюється від повітря і води. До пляжу добиратися складно, та і плавати там треба обережно, але якщо ви таки опинилися на Мауї, відвідайте цей неземний пляж.

Блек Сенд Біч, Гаваї

Блек Сенд Біч, Гаваї

Скажімо Алоха ще одному гавайському пляжу. Але тут своє забарвлення пісок отримав від вулканічної магми, яка била мільйони років тому з надр Землі. Поплавати вдасться тільки близько до берега через великі хвилі і скелі, зате на Блек Сенд Біч можна зустріти зелених морських черепах. Знамениті супові черепахи занесені до червоної книги, тому не пропустіть можливість побачити їх зблизька на пляжі.

Рів’єра Майя, Мексика

Рів'єра Майя, Мексика

Берег Майя славиться своїми пляжами з білосніжним піском і теплою водою. Здавалося б, це є на багатьох курортах, але де ще на узбережжі є руїни древніх міст племені Майя? На березі Юкатана можна зануритися як в історію, так і в Карибське море.

Навайо, Закінф, Греція

Навайо, Закінф, Греція

Незвичайний пляж на острові Закінф повинен бути на першому місці в списку «що подивитися в Греції». На пляжі розташовані останки контрабандистського судна, що надає місцевості особливий колорит.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.