Найкрасивіші місця Парижа

Найкрасивіші місця Парижа

Побачити Париж і повернутися ще не один раз. Адже найромантичніше місто таїть у собі ще стільки прекрасного. Кожен куточок столиці Франції заслуговує на увагу, але ми поки зупинимося на цих чудових пам’ятках.

Вулиця Rue Crémieux

Вулиця Rue Crémieux

Невелика, усього 144 метри, вулиця, але зате яка барвиста. Двоповерхові будиночки піднімуть настрій навіть у дуже похмурий день. Розташована вулиця в п’яти хвилинах від площі Бастилії.

Міст Олександра III

Міст Олександра III

Одноарковий міст через Сену вражає своїм багатим оздобленням. Розташований він неподалік від Єлисейських полів. Кажуть, що першу цеглину заклав російський імператор Микола II у 1896 році.

Фонтани на площі Згоди

Фонтани на площі Згоди

Архітектор Жак Гітторф створив неймовірний витвір мистецтва, надихнувшись фонтанами з площі Святого Петра в Римі. На паризьких фонтанах зображені Тритон, Нереїда та інші міфічні герої. Висота фонтанів 9 метрів. Доволі вражаюче.

Кладовище Пер-Лашез

Кладовище Пер-Лашез

Це місце вже давно стало привабливим для туристів. Звичайно, адже тут поховані Мольєр, Оскар Уайльд, Марсель Пруст, Фредерік Шопен, Модільяні, Едіт Піаф. Кладовище обросло легендами і традиціями. Тож якщо, наприклад, хочете вічної любові, поцілуйте пам’ятник Оскара Уальда.

Опера Гарньє

Опера Гарньє

Гранд-опера вражає не тільки своїм репертуаром, а і внутрішнім оздобленням. Склепіння фресками прикрашав Ісидор Пілз, використовуючи музичні алегорії. А в залі для глядачів плафон розписував Марк Шагал. На окрему увагу заслуговують величезні мармурові сходи у фойє.

Ресторан La Cour Jardin у готелі Plaza Athénée

Ресторан La Cour Jardin у готелі Plaza Athénée

Напевно, найбільш затишний внутрішній дворик у місті. На стінах розрісся дикий виноград, біля столиків росте герань і оливкові дерева. Працює літній майданчик ресторану з травня до вересня, тож не пропустіть момент посидіти в одному з наймиліших закладів Парижа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.