Найкращі фестивалі мистецтв в Україні

Найкращі фестивалі мистецтв в Україні

Для того, щоби побачити щось цікаве, не обов’язково їхати до інших країн. Україна багата на різні тематичні фестивалі. Прекрасне в нас під боком, треба тільки вміти помічати. А ми вам у цьому допоможемо.

Одеський кінофестиваль

Одеський кінофестиваль

Дата: 14-22 липня 2017 року.

Місце: Одеса.

Квитки від: 1000 грн на всі дні.

Усі любителі кіно наприкінці липня зберуться на Одеському кінофестивалі. Море кіно в місті біля моря. Це українські Канни. Червона доріжка, вечірки, майстер-класи, воркшопи та, звичайно ж, кінопокази дев’ять днів без перерви. Під час фестивалю будуть показувати прем’єри від режисерів з усього світу. Головні покази будуть проходити в театрі музичної комедії ім. Водяного. А кращий фільм виберуть глядачі за допомогою голосування. Переможцю вручать нагороду «Золотий Дюк». Чекає на гостей фестивалю й кінотеатр під відкритим небом, його влаштують на Потьомкінських сходах.

Як дістатися: поїзд Київ — Одеса від 109 грн в один бік.

Z-games

Z-games

Дата: 21-27 серпня.

Місце: Одеса.

Квитки від: 800 грн.

Фестиваль-загадка. Ще не анонсовано жодного артиста або активності. Але організатори обіцяють свято музики і спорту. У цьому році фестиваль буде проходити в Одесі.

Як дістатися: поїзд Дніпро — Одеса від 125 грн в один бік.

Сорочинський ярмарок

Сорочинський ярмарок

Дата: 22 серпня — 27 серпня.

Місце: Сорочинці, Полтавська область.

Фестиваль української культури щороку з 1999 року проходить у селі Великі Сорочинці неподалік від Миргорода в Полтавській області. А все завдяки Миколі Васильовичу Гоголю, який оспівував ярмаркову культуру у своїй повісті «Сорочинський ярмарок». До речі, він буде виступати на відкритті фестивалю. З усієї України до Сорочинців з’їдуться ремісники, майстри в різних сферах, розважати відвідувачів будуть народні колективи, капела бандуристів ім. Г. І. Майбороди, театральні трупи. Нудьгувати точно не доведеться. На ярмарку можна буде спробувати всі страви національної кухні, голодним не піде ніхто.

Як дістатися: поїзд Київ — Миргород від 68 грн в один бік. Автобус Миргород — Сорочинці від 18 грн.

Koktebel Jazz Festival

Koktebel Jazz Festival

Дата: 24 серпня — 27 серпня.

Місце: Чорноморськ, Одеська область.

Квитки від: 1090 грн на всі дні, 390 грн абонемент у наметове містечко.

Добірку кращих музичних фестивалів ми вже робили, але пропустити таку грандіозну подію у світі джаз-музики не можна. Цього року п’ятнадцятий фестиваль у Чорноморську. На відвідувачів чекає денна й нічна сцени. Організатори вже оголосили перших хедлайнерів. Ними стали Shantel і Asian Dub Foundation.

Як дістатися: поїзд Київ — Одеса від 109 грн в один бік, автобус Одеса — Чорноморськ від 20 грн.

Respublica

Respublica

Дата: 1-3 вересня.

Місце: Кам’янець-Подільський, Хмельницька область.

Квитки від: 400 грн на всі дні фестивалю.

Фестиваль мистецтв уже не один рік проводиться в Кам’янці-Подільському. Це не тільки музика, а й лекції, арт-майданчики, мистецькі акції, загалом, найкращий майданчик для реалізації творчих планів. Музична складова не менш вражаюча, ніж артистична. Хедлайнерами цього року будуть Vivienne Mort, «Республіка Поліна», Антоха МС, Без обмежень, Жадан і Собаки та багато інших.

Як дістатися: поїзд Київ — Кам’янець-Подільський від 93 грн в один кінець.

ГогольFest

ГогольFest

Дата: 7 вересня — 17 вересень.

Місце: Київ.

Ювілейний, десятий, фестиваль пройде на території арт-заводу «Платформа». Саме там будуть розташовуватися локації для всіх видів мистецтв. Усі перформанси об’єднані однією темою, у цьому році — Ноїв ковчег. За гастрономічну частину відповідають організатори Ulichnaya eda. Вибір очевидний, адже їхні фестивалі — це теж справжнє мистецтво.

Як дістатися: поїзд Харків — Київ від 97 грн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.