«Мотор Січ» влітку поновить польоти із Запоріжжя до Бурґаса

«Мотор Січ» влітку поновить польоти із Запоріжжя до Бурґаса

Запорізька авіакомпанія «Мотор Січ» влітку поновить прямі рейси із Запоріжжя до болгарського міста Бурґас. Перельоти будуть виконуватися в період із 6 червня до 19 вересня 2019 року двічі на тиждень — щочетверга та щонеділі. На цьому маршруті авіакомпанія буде використовувати регіональні турбогвинтові літаки АН-140-100, які в базовій конфігурації розраховані на перевезення 52 пасажирів.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Запоріжжя — Бурґас

Вартість квитків

  • в один бік: від 3 010 грн;
  • туди й назад: от 5 426 грн.

У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 20 кг і ручної поклажі.

Що відвідати в Бурґасі

Якщо вас цікавить пляжний відпочинок, відправляйтеся до курортного селища Сарафово, яке розташоване поруч із Бурґасом. Тут ви знайдете чудовий пляж із дрібним золотистим піском, що простягнувся на кілька кілометрів. Завдяки тому, що море тут неглибоке, з рівним дном, і поруч мало розваг для молоді, Сарафово чудово підходить для спокійного сімейного відпочинку або відпочинку з дітьми.

Якщо вас цікавить відпочинок на природі і тривалі прогулянки — навколо міста розкинулися кілька мальовничих озер.

Популярним місцем для прогулянок у самому Бурґасі є Приморський парк, який є однією з найбільш відомих визначних пам’яток міста. У його тінистих алеях ви можете зустріти рослини з усіх континентів. У старій частині парку встановлені скульптури багатьом відомим культурним діячам. Також на території парку діє Літній театр, у якому проходять музичні концерти та фестивалі, у тому числі міжнародні.

Якщо цікавитеся історією — у Бургасі є кілька цікавих музеїв. Насамперед це Історичний музей, у якому ви можете познайомитися з історією міста починаючи з давніх часів. В Археологічному музеї представлені знахідки, що відносяться до давньої Фракії й римських колоній. А в Етнографічному музеї зібрана цікава колекція костюмів і предметів побуту різних етнографічних груп Південного Сходу Болгарії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.