МАУ змінює умови програми лояльності Panorama Club

МАУ змінює умови програми лояльності Panorama Club

Авіакомпанія МАУ суттєво змінює умови програми лояльності Panorama Club для своїх пасажирів.

Перші зміни почнуть діяти вже цього місяця: з 19 листопада цього року пасажири більше не зможуть витрачати накопичені милі на придбання таких додаткових послуг, як
перевезення багажу, вибір місця в салоні, транспортування тварин або супроводження дітей. Милі можна буде використовувати тільки на оплату авіаквитків на рейси, які виконує МАУ або її авіакомпанії-партнери.

З 1 січня 2019 року МАУ додасть до двох наявних рівнів програми лояльності — Classic і Premium — третій рівень участі Elite. Отримати рівень Elite зможуть пасажири МАУ, які виконають за календарний рік 50 перельотів або накопичать 40 000 бонусних миль.

За кожен $1, витрачений на авіаквитки, учасники програми Panorama Club будуть отримувати:

  • учасники рівня Classic — 5 бонусних миль;
  • учасники рівня Premium — 7 бонусних миль;
  • учасники рівня Elite — 10 бонусних миль.

Отже, кількість миль, що нараховуються, більше не буде залежати від дальності перельоту та класу тарифу. Милі будуть нараховуватися в тому числі й за квитки, куплені за лоукост-тарифами.

Накопичені милі можна використати для оплати вартості квитка з розрахунку $1 за кожні 100 миль. Милями можна оплатити тільки тариф, аеропортові та інші збори милями не оплачуються.

З 1 січня 2019 року милями можно буде оплатити будь-яку частину вартості квитка (від 0% до 100%). Зараз учасники програми Panorama Club можуть оплачувати милями не більше половини вартості квитка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.