МАУ запускає прямий рейс з Києва до Кракова

МАУ запускає прямий рейс з Києва до Кракова

Чудова новина! Авіакомпанія МАУ наприкінці грудня відкриває новий прямий рейс із Києва до Кракова. Польоти стартують із 26 грудня 2017 року й будуть виконуватися на літаках Embraer 145 шість разів на тиждень із двома класами обслуговування — бізнес і економічним. Із 7 січня 2018 року інтенсивність польотів збільшиться до щоденної.

Розклад рейсів:

Розклад рейсів Київ - Краків

* Місцевий час.

Зараз у МАУ діє акція для напрямку Київ — Краків.

Вартість квитків:

  • в один бік від 2233 грн;
  • в обидва боки від 3630 грн.

Умови акції:

  • Період продажів: до 22 грудня 2017 року.
  • Подорож: з 9 січня до 24 березня 2018 року.

Що подивитися в Кракові

Краків — дуже красиве місто, у якому зосереджена величезна кількість старовинних будівель і творів мистецтва.

Почати знайомство з Краковом можна з Королівської дороги — історичного маршруту, яким польські королі діставалися від міських воріт до замку Вавель. Зараз ця дорога є популярним туристичним маршрутом, оскільки проходить через історичний центр міста повз велику кількість визначних пам’яток Кракова.

Якщо ви почнете прогулянку від площі Яна Матейки на північній околиці Старого міста й будете йти спочатку вулицею Флорентійською, а потім Гродською, у бік Королівського замку, на вашому шляху будуть найцікавіші місця Кракова:

Флорентійські ворота

Флорентійські ворота

Краківський барбакан

Краківський барбакан

Маріацький костел

Маріацький костел

Площа Головний ринок

Площа Головний ринок

Суконні ряди

Суконні ряди

А також костел Святої Трійці, Площа Всіх Святих, і багато інших. Кінцевим пунктом Королівської дороги є один із символів Польщі — Вавельський замок (Вавель):

Замок Вавель

Якщо ви цікавитеся технікою, рекомендуємо відвідати Музей Польської Авіації, розташований на території колишнього аеродрому «Краків-Раковіце-Чіжини». Колекція музею налічує півтори сотні літаків, вертольотів і планерів.

Музей Польської Авіації

Поціновувачам мистецтва буде цікавий MOCAK (Музей сучасного мистецтва), розташований в одному з приміщень колишньої фабрики Шиндлера. У музеї виставляються твори мистецтва, створені в останні 10-20 років. Також у музеї є бібліотека, книжковий магазин, кав’ярня та лабораторія зі збереження об’єктів сучасного мистецтва.

Про цікаві місця й пам’ятки Кракова можна розповідати довго, але особливого сенсу в цьому немає — ніякі описи або фотографії не дозволять вам сповна оцінити красу цього міста. Краще поїхати й побачити все на власні очі!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.