МАУ в червні відновить прямі рейси на Мальорку

МАУ в червні відновить прямі рейси на Мальорку

Авіакомпанія МАУ в червні відновить сезонні прямі рейси з Києва на іспанський острів Мальорка. Польоти будуть виконуватися з 4 липня до 27 вересня 2019 року зі столичного аеропорту Бориспіль до Пальма-де-Майорки з частотою двічі на тиждень. На рейсах МАУ буде використовувати літаки Boeing 767, салон яких вміщує 261 пасажирське місце.

Розклад рейсів

Розклад рейсів МАУ з Києва до Пальма-де-Мальорки

Квитки вже доступні для бронювання.

Вартість квитків

  • в один бік: від 7 091 грн;
  • туди й назад: від 10 451 грн.

У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці реєстрованого багажу й ручна поклажа.

Пальма-де-Майорка — столиця Балеарських островів і найбільше місто на острові Мальорка. У середині минулого століття місто стало популярним туристичним напрямком, і відтоді кількість туристів, які щорічно відвідують Пальма-де-Майорку, постійно збільшується. Сьогодні острів Мальорка і його столиця є одними із головних туристичних напрямків у Європі.

Пальма-де-Майорка — місто сучасних готельних мереж і розкішних магазинів, водночас у місті збереглася і велика частина старої архітектури: вузькі вулички Старого міста, над якими височіє одна з головних визначних пам’яток — кафедральний собор Санта-Марія.

Про найцікавіші музеї та чарівні містечка Мальорки читайте в нашій статті «Мальорка: найкращі пляжі й головні визначні пам’ятки».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.