МАУ отримала дозвіл на розширення маршрутної мережі

МАУ отримала дозвіл на розширення маршрутної мережі

Наприкінці серпня комісія Державної авіаційної служби України дозволила збільшення маршрутної мережі авіакомпанією МАУ.

Один із нових регулярних напрямків — Індія. МАУ почне здійснювати польоти до Делі з травня 2018 року, плануються три рейси на тиждень, надалі МАУ планує збільшити частоту рейсів. Квитки вже доступні для бронювання.

Два нових напрямки з’являться в Італії. МАУ отримала дозвіл виконувати польоти з Києва до Болоньї й Неаполя, планується до трьох польотів на тиждень.

З’явиться новий маршрут до Канади (Торонто) і Словаччини (Попрад), за цими напрямками планується також виконувати до трьох польотів на тиждень. Запуск рейсу Київ — Торонто запланований на літо 2018 року. За словами керівництва авіакомпанії, не виключено, що спочатку польоти до Канади будуть виконуватися тільки в літній період, а цілорічне виконання рейсів почнеться з 2019 року.

Також МАУ зможе виконувати до чотирьох польотів на тиждень до Норвегії (Осло).

Крім додавання нових маршрутів, МАУ дозволили збільшити частоту рейсів за кількома вже наявними напрямками. Так, кількість рейсів із Києва до Афін може бути збільшеною з 10 до 11, з Києва до Салонік — з 2 до 3, з Києва до Баку — із 7 до 14, і з Києва до Копенгагена — із 7 до 9.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.