LOT Polish Airlines запустить прямий рейс із Варшави до Делі

LOT Polish Airlines запустить прямий рейс із Варшави до Делі

Польська авіакомпанія LOT Polish Airlines, яка нещодавно відсвяткувала 90-річчя, цього року запускає свій шостий далекомагістральний рейс в Азії. У вересні LOT почне виконувати прямі рейси з Варшави до Делі. Перший рейс буде виконано 17 вересня з варшавського аеропорту ім. Шопена до Делі. Зворотній рейс вилітає з Делі 18 вересня. Час у дорозі складає 6 годин 50 хвилин.

На період літньої навігації — з 17 вересня до 26 жовтня — заплановано виконання п’яти рейсів на тиждень. На новому маршруті LOT буде використовувати авіалайнери Boeing 787 Dreamliner, у салоні яких передбачені пасажирські місця трьох класів: LOT Бізнес-клас, LOT Преміум економ-клас і LOT економ-клас.

Розклад рейсів

Розклад рейсів з Варшави до Делі

Квитки на ці рейси вже доступні для бронювання.

Вартість квитків

  • в один бік: від 14 386 грн;
  • туди й назад: від 18 057 грн.

За останні три роки LOT Polish Airlines запустила 60 нових маршрутів по всьому світу й подвоїла свій парк літаків, що дозволило їй стати однією з найбільш швидкозростаючих авіакомпаній у Європі. Минулого року LOT Polish Airlines перевезла на своїх маршрутах понад 8,8 мільйонів пасажирів, що на 2 мільйони більше, ніж за попередній рік. Цього року авіакомпанія планує подолати бар’єр у 10 мільйонів пасажирів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.