LOT Polish Airlines запускає новий рейс Львів — Бидгощ

LOT Polish Airlines запускає новий рейс Львів — Бидгощ

Ще більше рейсів до Польщі пропонує LOT Polish Airlines. Новий рейс Львів — Бидгощ почне свою роботу вже з 4 серпня. Це буде третій прямий рейс зі Львова до міст Польщі.

Переліт буде здійснюватися двічі на тиждень, у понеділок і п’ятницю. Вартість квитка — від 1398 грн.

LOT Polish Airlines запускає новий рейс Львів — Бидгощ

Безкоштовно із собою можна взяти тільки ручну поклажу.

З 22 червня LOT Polish Airlines почне літати зі Львова до Познані й на літній сезон збільшує частоту рейсів до Варшави. Але це ще не всі приємні новини. Перевізник планує збільшити частоту польотів до столиці Польщі з Одеси й Харкова.

Що подивитися в Бидгощі

Бидгощ — давнє й цікаве місто. Зараз воно відоме, як бізнес-центр на півночі Польщі, який стрімко розвивається. Але в Бидгощі можна не тільки владнати ділові питання, але й добре відпочити. Тут ви знайдете Бидгощську Венецію. У місті є район, де замість доріг — канали. Забудова тут велася в 19 — 20-х століттях, тому ви знайдете багато гідних уваги архітектурних чудес.

Ще одна визначна пам’ятка — Мірошницький острів, який зараз є улюбленим місцем для прогулянок. Розташований він неподалік від ринкової площі.

Усього у двох годинах їзди від Бидгоща розташоване місто Гданськ. Не відмовляйте собі в задоволенні, вирушайте на узбережжі Балтійського моря.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.