Київ назвали найдешевшим містом для туристів

Київ назвали найдешевшим містом для туристів

Британська компанія Hoppa, яка надає мандрівникам транспортні послуги в 7500 містах і курортах по всьому світу, склала рейтинг найдорожчих і найдоступніших для туристів міст світу. Для складання рейтингу Hoppa порівняла найвищу та найнижчу вартість проживання, харчування, напоїв, проїзду на таксі та базових розваг для однієї людини в 100 містах світу.

Найдешевшим напрямком, за версією Hoppa, є Київ. Провести один день у столиці України коштуватиме туристові 85,05 доларів США (2272 грн).

Харчування в Києві туристу обійдеться дешевше, ніж у будь-якому іншому місті: перекусити в Макдональдсі буде коштувати 2,77 доларів (74 грн), а обід у ресторані — 13,13 доларів (350 грн).

За вартістю пива Київ посів дев’яте місце в списку найдешевших напрямків. Келих пива коштуватиме туристу 4,84 долара (129 грн).

За вартістю дешевого житла Київ посів п’яте місце. Зупинитися в Києві на одну добу для двох осіб буде коштувати в середньому 55,13 доларів (1473 грн).

За вартістю послуг таксі Київ опинився на шостому місці. Проїхати 5 км по столиці України в середньому буде коштувати 2,07 доларів (55,3 грн). Для порівняння, у найдорожчому місті за цим показником, Цюріху, аналогічна поїздка на таксі обійдеться у 22,97 доларів (613,78 грн).

Найдорожчим напрямком цього року, за версією Hoppa, став Нью-Йорк. Провести добу в найбільшому місті Сполучених Штатів буде коштувати туристові 454,26 доларів (12138 грн). У п’ятірку найдорожчих міст також увійшли Копенгаген, Амстердам, Венеція й Лос-Анджелес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.