Кращі різдвяні ярмарки Європи

Кращі різдвяні ярмарки Європи

Не встигли розвіятися спогади про літо, а вже пора планувати зимовий відпочинок. А де ще можна відчути дух Різдва, як не на традиційних європейських ярмарках? Вони відбуваються в кожному місті, а щоби не заблукати в такій кількості, ми пропонуємо вам гірлянду Аріадни, яка виведе вас із лабіринту сумнівів. :)

Штріцельмаркт, Дрезден

Штріцельмаркт, Дрезден

Коли: з кінця листопада до 24 грудня.

Один із найстаріших ярмарків Європи. Щороку спробувати різдвяні смаколики до Дрездена приїжджає приблизно 2 мільйони людей. Штріцельмаркт славиться своєю найбільшою у світі різдвяною пірамідою. Центр міста перетворюється на затишний куточок із дерев’яними, немов пряниковими будиночками. Відвідувачів ярмарку приваблюють запахи глінтвейну, смажених каштанів, німецьких сосисок і різноманітних солодощів. А роботи місцевих ремісників, які можна придбати в крамницях, славляться на всю Німеччину.

Марш де Ноель, Страсбург

Марш де Ноель, Страсбург

Коли: з кінця листопада до 31 грудня.

Ярмарок у Страсбурзі не дарма вважається «Столицею Різдва». Цілий місяць столиця Ельзасу перетворюється на справжню казку: величезна ялинка на площі виблискує різнокольоровими вогниками, у повітрі розносяться звуки різдвяних пісень. Обов’язково спробуйте ельзаське пиво й пироги. Просто пальчики оближеш. Ярмарок не обмежується однією площею, він розрісся по всьому місту.

Прага

Прага

Коли: з кінця листопада до 6 січня.

Столиця Чехії у святкові дні змінюється так, що й не впізнати: на площах ставлять ялинки, вертеп, сцени для виступів музичних колективів, які радують слух перехожих різдвяними піснями. Ярмарок у Празі відбувається у восьми місцях, тому ви точно знайдете найкращі подарунки собі та рідним. Вулицями ходить веселий Міколаш у супроводі ангела й демона, і роздає слухняним дітям подарунки, а тим, хто погано себе вів — вуглинки і тверду картоплю.

Брюссель

Брюссель

Коли: з кінця листопада до 5 січня.

У Брюсселі вас чекатиме більш 240 лотків зі всілякими сувенірами і смакотою. Спробуйте устриць і равликів, приготованих за різними європейськими рецептами. На ярмарку є ковзанка під відкритим небом і оглядове колесо. З нього відкривається чудовий вид на вулички зі святковими вогниками. Справжнє царство затишку та краси.

Відень

Відень

Коли: із середини листопада до 26 грудня.

Головне свято проходить на Ратушній площі. Тут розташовуються численні лотки з глінтвейном, імбирним печивом і сувенірами ручної роботи. Традиційним подарунком із віденської ярмарки вважається келих, дизайн якого кожного року змінюється. Поруч із ярмарком розташовані яскраві каруселі. Для дітей проводять майстер-класи, а в приміщенні Ратуші проходять концерти класичної музики. Тож розваги можна вибрати на будь-який смак.

Так і хочеться зануритися в цю казку, де сотні тисяч гірлянд грайливо підморгують перехожим, а різні смаколики так і манять їх спробувати. Хіба можна пропустити таке диво?

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.