Кращі різдвяні вітрини світу

Кращі різдвяні вітрини світу

Уже зовсім трішки залишилося до Нового року. Святковий настрій витає в повітрі, а створювати його допомагають веселі вогники, запах мандаринів, новорічні пісні й казково прикрашені вітрини магазинів. У великих всесвітньовідомих універмагів є щорічна традиція — створювати справжній перформанс за склом.

Tiffany & Co., Нью-Йорк

Tiffany & Co., Нью-Йорк

Магазин найбажаніших прикрас надихнувся інсталяцією «Діамантовий дощ», яку бренд представив на Різдво в далекому 1939 році. Ретро-шик заворожує. Фірмовий колір і нитки з перлинами створюють зимовий святковий настрій.

Bloomingdale, Нью-Йорк

Bloomingdale, Нью-Йорк

У цьому році універмаг Bloomingdale вибрав тему «Світло» для оформлення вітрин. Головним натхненником стала Сьюзан Брач. Під її керівництвом вісім декораторів створювали неоновий портрет Лі Бауера — художника й дизайнера, головної богемної зірки Нью-Йорка 80-х. Навколо його зображення, немов супутники, літають зображення інших яскравих особистостей, які вплинули на творчість Бауера.

Saks на П’ятій авеню, Нью-Йорк

Saks на П'ятій авеню, Нью-Йорк

Творці надихнулися «Лускунчиком». Але в їхній інтерпретації все вийшло набагато легше, казковіше й добріше. Усе ніби потопає в хмарах із цукрової вати.

Galeries Lafayette, Париж

Galeries Lafayette, Париж

Galeries Lafayette, Париж

Французи здивували своєю винахідливістю. Усі фігури, які ви бачите, були вирізані з паперу, їх склали майстри оріґамі. Називається інсталяція «Арктичне Різдво».

Printemps, Париж

Printemps, Париж

Кожна вітрина — це глава казки. Головних героїв, маленьких Жюля і Вайолет, забули на ніч у магазині. Так і хочеться прочитати цю казку до кінця.

Fortnum & Mason, Лондон

Fortnum & Mason, Лондон

Fortnum & Mason, Лондон

Девізом лондонських дизайнерів був «Разом нам краще». У 10-ти вітринах зображені герої, які або були супротивниками в казках, або ніколи не зустрічалися. Ілюстратором став Бретт Райдер, пізніше за його малюнками вручну створили 3D-моделі персонажів.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.