Кращі напрямки у 2017 році

Кращі напрямки у 2017 році

Уже скоро весна на календарі, а ви ще не визначилися з напрямком, куди хочете полетіти в цьому році? Тоді ми поспішаємо на допомогу. Підкажемо й покажемо напрямки, перед якими ви не зможете встояти.

Орхус, Данія

Орхус, Данія

Почнемо з європейських столиць культури в цьому році. Одне з найстаріших міст Скандинавії багате на музеї та пам’ятки історії. А в цьому році ще наповниться й неймовірною кількістю заходів. Так, на даху музею Moesgaard покажуть наймасовішу постановку про вікінгів. У вересні в порту міста пройде яскраве музичне та світлове шоу від композитора, продюсера і співачки Нанні Еланд Фабріциус, більш відомої як Oh Land.

Як дістатися: Київ — Копенгаген від 5045 грн. З Копенгагена курсує потяг від 35 EUR.

Пафос, Кіпр

Пафос, Кіпр

Ще одна культурна столиця, але вже південніше. Сміливо плануйте пляжний відпочинок, адже Пафос — чудовий курорт, не дарма ж саме тут народилася богиня любові і краси Афродіта. Кожні вихідні на вулицях міста вас чекають різні виставки, перфоманси — від денс батлів до літературних читань. А ще обіцяють неймовірне шоу в порту 1 липня.

Як дістатися: Київ — Ларнака від 4765 грн. З Ларнаки ходить автобус від 15 EUR.

Дублін, Ірландія

Дублін, Ірландія

Столиця Ірландії заслуговує вашої уваги хоча б завдяки своїм пабам і привітним місцевим жителям. Кращий час для подорожі до Дубліна — День святого Патрика. У цей день відбуваються цікаві паради, а Гіннес ллється рікою. Що стосується музеїв, то ірландський Національний музей визнаний одним із кращих безкоштовних музеїв.

Як дістатися: переліт Київ — Дублін від 5460 грн.

Лабуан-Баджо, Індонезія

Лабуан-Баджо, Індонезія

Індонезія дуже активно розвиває туристичну сферу, тож окрім казкового Балі розвиває й інші курорти. Лабуан-Баджо — це місто на острові Флоренс, частина біосферного заповідника. Море, пляжі й дика природа в одному місці. Відмінне поєднання для спокійного відпочинку.

Як дістатися: переліт Київ — Джакарта від 21993 грн. Переліт із Джакарти від 80 USD.

Сінгапур

Сінгапур

Місто-держава радує своїми темпами розвитку. Сінгапурський аеропорт, головні ворота міста, не раз визнавали найкращим. Сінгапур вразить мультикультурністю, і різноманітністю релігійних храмів. Міських розваг так багато, тільки встигай переходити від однієї до іншої. Та й міська архітектура, особливо хмарочоси, здивують будь-якого туриста.

Як дістатися: Київ — Сінгапур від 19602 грн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.