Корисні додатки для подорожей

Корисні додатки для подорожей

Так, що взяти з собою у подорож? Мапу, путівник, розмовник. Де ж це все поміститься? Правильно, у смартфоні. Сьогодні є величезний вибір програм, які допоможуть мандрівникові організувати свою поїздку від початку й до кінця. Ми вже публікували список з основних додатків, але прогрес не стоїть на місці, тому звільняйте пам’ять телефону, завантажуйте найновіші.

Google Trips

Google Trips

Новий додаток від Google — найкращий помічник у плануванні подорожей. Google Trips ретельно стежить за інформацією, що надходить до вашої поштової скриньки, групує її в окремих вкладках і створює картки з даними. Це позбавить вас від необхідності кожного разу шукати потрібні листи з квитками, бронюванням готелю і всім іншим. Погодьтеся, дуже зручно, коли вся важлива інформація в одному місці, якщо на пошту кожен день приходять десятки листів.

У додатку є ще й система рекомендацій. Trips враховує ваш час перебування в місті й де ви зупинилися, прокладає оптимальний маршрут і видає список найважливіших пам’яток. Але це ще не все: ви можете організувати собі тур цікавими місцями або до найбільш незвичайних ресторанів.

Bravolol

Bravolol

З легкістю ламаємо мовні бар’єри разом з Bravolol. Додаток — кращий розмовник, у якому зібрані найпопулярніші фрази 13 мовами світу. Вони діляться на рубрики, ті фрази, які найчастіше використовуються, можна додавати в обрані або шукати їх за ключовими словами. Якщо не хочете говорити самі, помічник-папуга скаже за вас навіть без акценту. Найприємніше — додаток працює в офлайн режимі, тож можете не хвилюватися, вас обов’язково зрозуміють навіть в екзотичному Китаї.

Image It

Image It

Не хочете говорити? Намалюйте! У такому випадку вам допоможе додаток Image It. У ньому ви знайдете 450 зображень, які поділені для зручності на категорії, наприклад, їжа, здоров’я, транспорт. Ви з легкістю знайдете метро, ​​таксі або супермаркет, показавши піктограму. В Image It є можливість домалювати самому необхідну інформацію. Але є нюанс: додаток англійською, тому врахуйте це, якщо будете шукати картинку за ключовими словами.

App in the Air

App in the Air

Для тих, хто хоче зробити своє перебування в аеропорту більш комфортним, є докладний довідник з авіаперельотів — додаток App in the Air. Усі деталі рейсу під рукою. Оперативно дізнавайтеся про час реєстрації, про початок посадки, подробиці вильоту й посадки. Увімкніть повідомлення, щоби додаток відправляв вам сигнали про початок кожного етапу. Вони будуть приходити навіть без підключення до інтернету. Додаток допоможе відстежити також рейс ваших близьких.

Разом з App in the Air ви знайдете, де поїсти в аеропорту, дізнаєтеся про точки доступу wi-fi і багато іншої корисної інформації.

Field Trip

Field Trip

Не любите пропускати важливі пам’ятки? Тоді встановіть Field Trip і отримуйте повідомлення, коли будете проходити повз одну з них. Запускайте додаток у фоновому режимі, налаштуйте частоту отримання сповіщень і насолоджуйтеся цікавими фактами про найближчу пам’ятку. Якщо вам набридли туристичні стежки, Field Trip покаже вам місця, куди найчастіше ходять місцеві жителі. Це найкращий помічник у пошуках незвичайних кав’ярень, ресторанів і магазинів. А якщо ви хочете повернутися до місця, що вам сподобалося, але назву якого ви забули, просто подивіться розділ «Останні».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.