Комори названі найбільш доброзичливою країною світу

Комори названі найбільш доброзичливою країною світу

Passport Index, популярний інтерактивний сервіс, який оцінює паспорта різних країн світу за можливостями, які відкриваються його власнику, опублікував рейтинг країн за ступенем доброзичливості до туристів. Країни були ранжовані за кількістю інших країн, громадяни яких приймаються без візи, з оформленням візи по прибуттю або з оформленням eTA (Electronic Travel Authorization).

Список найбільш доброзичливих країн за станом на 2017 рік очолили Комори, невелика держава в Східній Африці.

Десятка найбільш доброзичливих для туристів країн виглядає наступним чином:

1. Комори.
2. Кот-д’Івуар.
3. Гвінея-Бісау.
4. Мадагаскар.
5. Мальдіви.
6. Мавританія.
7. Мікронезія.
8. Мозамбік.
9. Самоа.
10. Сейшели.

Як бачимо, більшу частину списку складають африканські країни.

Що робити на Коморах

Комори — держава в Східній Африці, розташована в Індійському океані в північній частині Мозамбікського протоки. Поширена назва — Коморські острови. У 18 столітті Коморські острови були захоплені Францією, і тільки в 1975 році три острови — Анжуан, Гранд-Комор і Мохелі — отримали незалежність, а четвертий острів, Майотта, залишився територією Франції.

Комори є однією з найбідніших держав світу й не є об’єктом масового туризму. У рік країну відвідує приблизно 3000 туристів, здебільшого ті, хто поставив собі за мету відвідати всі країни світу.

Найбільш дружелюбний для туристів острів — Гранд-Комор, тут розташована столиця Мороні, невелике місто з вузькими звивистими провулками й мінаретами. У Мороні проживає трохи більш ніж 41 тисяча жителів.

На південній половині острова розташована найвища точка — діючий вулкан Картала, останнє виверження якого відбувалося у 2007 році. Сюди організовують походи туристів із нічним кемпінгом на схилах гори.

Для любителів купання на острові є кілька пляжів із білим піском і блакитними водами.

Проживання в готелях Мороні обійдеться від €30 в простому готелі до €140 в найбільш елітному готелі на островах.

Найбільш населеним островом є Анжуан (Ндзуані), що має характерну трикутну форму. Острів Анжуан відомий тим, що тут мешкає одна з найбільш рідкісних тварин на землі — кажани Лівінгстона. Гігантські кажани з розмахом крил до 1,5 метрів живуть невеликими колоніями високо в горах.

Покритий лісистими схилами острів Мохелі — найменший і найменш населений острів Комор. У 2001 році на острові була відкрита перша в країні територія, що охороняється — Морський Парк Мохелі. На його території розташована велика незаймана ділянка гніздування морських черепах, у моніторингу й захисті яких беруть участь жителі місцевого села. Туристичні компанії організовують екскурсії цікавими куточками парку. На острові є затишні бунгало й ресторани, на місцевих пляжах можна взяти в оренду спорядження для підводного плавання.

Для туристів, які відпочивають компанією, є можливість орендувати вітрильну яхту для багатоденних круїзів.

Між островами діє поромне сполучення, також виконують рейси місцеві авіакомпанії.

Дістатися на Комори можна літаком, рейси сюди виконують кілька авіакомпаній. Air Madagascar виконує рейси на Коморські острови з Мадагаскару. З Кенії до Комор можна дістатися рейсом Kenya Airways, у якої є зручні стикування з рейсами з Парижа, Лондона й Дубая. Також рейси на Комори виконує Air Tanzania.

Після прибуття оформляється туристична віза на 45 днів за €30.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.