Ідеї для подорожей: фестиваль світла в Брюсселі

Ідеї для подорожей: фестиваль світла в Брюсселі

У нас є для вас чудова ідея, куди можна відправитися за яскравими враженнями в лютому!

З 22 до 25 лютого в Брюсселі відбудеться Bright Brussels — яскравий та незабутній фестиваль, на якому будуть представлені дванадцять світлових інсталяцій від майстрів із різних країн. Усі інсталяції будуть встановлені в центрі міста, за маршрутом від комплексу Каналь і далі через історичний центр міста, у районах Бегінаж, Діксмуд та Дансаерт. Завдяки чарам світла у відвідувачів фестивалю буде можливість по-новому оцінити красу архітектури бельгійської столиці.

Bright Brussels — безкоштовний захід, який буде доступним для всіх бажаючих з 18:30 до 23:00.

Організатором фестивалю є Брюссельське туристичне агентство за ініціативою уряду Брюссельського столичного регіону. Одна з цілей фестивалю — зробити зону водного каналу Брюсселя більш популярною.

Цьогорічний фестиваль Bright Brussels буде вже третім, два попередніх відбулися у 2013 і 2017 роках. Організатори планують у майбутньому зробити його щорічним.

Фотографії з попереднього заходу:

Фестиваль Bright Brussels

Фестиваль Bright Brussels

Фестиваль Bright Brussels

Фестиваль Bright Brussels

Фестиваль Bright Brussels

Фестиваль Bright Brussels

Фестиваль Bright Brussels

Головні інсталяції

Інсталяція Stalactite спільної роботи французького проекту TETRO і Whitevoid з Німеччини буде встановлена біля комплексу Каналь, у якому раніше розташовувався виставковий центр Citroën. На величезному підвісному дисплеї буде транслюватися шоу в супроводженні електронної музики.

На набережній Комерції (Quai du Commerce) буде працювати інсталяція Underlight від проекту OCUBO & Telmo Ribeiro з Португалії. За допомогою кольорових лазерів і димових машин під акомпанемент електронної музики буде створюватися ефект полярного сяйва.

На фонтані Анспах відбуватиметься світлове шоу на воді Lumière d’eau від проекту Aerosculpture з Франції. Конструкція із сотень легких рибок, підвішених на невидимих гачках, будуть віддзеркалювати світло та створювати на поверхні фонтану тисячі вогників, які рухаються.

У районі Бегінажу буде відбуватися експериментальне шоу Flower Power від проекту OCUBO з Португалії. Організатори обіцяють за допомогою світла перетворити повсякденний образ квітки на дещо магічне та поетичне.

У районі колишнього ательє Коппенс буде встановлена інсталяція Crystallized від проекту THEORIZ з Франції. На створення композиції, яка складається зі сталі, голографічних зображень та звуків, авторів надихнув кристал вісмуту.

В інсталяції Triple jet від проекту Estudio Sergio Ramos з Іспанії використовується образ однієї з найвідоміших пам’яток Брюсселя — статуї Пісяючого хлопчика. Інсталяція буде встановлена в районі Інституту Пачеко.

У районі ресторану Вісмет буде працювати інтерактивна світлова та звукова інсталяція 160 від проекту Tetro & Trafik з Франції. У шоу будуть використовуватися 20 квадратних арок, кожна з яких складається з 8 сегментів, які святяться.

На Rue du Marché aux Porcs буде працювати інтерактивна інсталяція Stratum від проекту Dolus & Dolus з Франції. За допомогою спеціального інтерфейсу жести руки будуть відтворюватися у вигляді шарів у просторі, які світяться.

Інсталяція Aux fenêtres de Bruxelles — Appel d’air була створена Матильдою Лемесле з Франції спеціально для фестивалю. Світлове шоу буде відтворюватися на фасаді будівлі на вулиці Rue du Nom de Jésus.

Інсталяція Child Hood від французького проекту Collectif Coin представляє собою хмару, яка складається з великої кількості шарів, що світяться. «Нотка хаосу в тонко вивіреній звуковій та світловій композиції», — так описують це шоу організатори. Місце проведення: Place du Nouveau Marché aux Grains.

Як дістатися

Для мандрівників з України найбільш оптимальним за ціною буде рейс авіакомпанії KLM з Києва з пересадкою в Амстердамі. Вартість квитків в обидва боки становитиме від 5384 грн.

Виліт з інших міст обійдеться трохи дорожче. Переліт зі Львова до Брюсселя й назад із тією ж KLM буде коштувати від 5840 грн. На шляху до Брюсселя буде дві пересадки — у Києві та Амстердамі. Переліт з Одеси обійдеться на 5 грн дорожче. Рейс також із пересадками в Києві та Амстердамі.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.