Гонконг — лідер за популярністю серед туристів

Гонконг — лідер за популярністю серед туристів

Компанія Euromonitor International, що займається стратегічними дослідженнями ринків, випустила щорічний рейтинг найбільш відвідуваних туристами міст світу.

У дослідженні враховувалися візити іноземних громадян, які зупинялися в місті не менше ніж на добу з будь-якою метою — ділова поїздка, відпочинок, відвідини родичів або друзів. Не враховувалися громадяни інших країн, які відвідують місто транзитом, а також іноземні студенти, які проживають у країні більш ніж 12 місяців.

За підсумками дев’яти місяців 2017 року найбільшу кількість відвідувачів прийняв Гонконг — 26,6 млн осіб. На другому місці розташувався Бангкок із 21,2 млн відвідувачів. На третьому місці Лондон (19,2 млн). Сінгапур на четвертому місці з 16,6 млн відвідувачів. Замикає п’ятірку лідерів китайський Макао (15,4 млн). З європейських міст окрім Лондона до першої десятки потрапив тільки Париж — столиця Франції посіла сьоме місце з 14,4 млн відвідувачів.

Як говориться у звіті Euromonitor International, в останні роки значне зростання популярності в якості туристичних напрямків показує Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Сім років тому в рейтингу 100 найбільш відвідуваних туристами міст було 34 міста з Азіатсько-Тихоокеанського регіону, зараз же їхня кількість досягла 41. За прогнозами компанії Euromonitor International, у найближчі п’ять-сім років кількість таких міст у рейтингу досягне 47. Бангкок уже потіснив Лондон із другого рядка рейтингу, тепер на п’яти столиці Великобританії наступає Сінгапур. У разі збереження цієї тенденції до 2025 року перша п’ятірка найбільш популярних туристичних міст буде повністю азіатською.

Що стосується Гонконгу, то слід зазначити, що його жителі не тільки радо приймають іноземних туристів, а й самі активно подорожують за кордон. Згідно з результатами опитування, проведеного туристичним виданням Travel + Leisure, у середньому жителі Гонконгу роблять 11,4 туристичні поїздки на рік.

У цьому році Гонконг також став найбільш популярним містом для шопінгу. Про те, що можна купити в Гонконзі й де — читайте в нашій статті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.