Головні тренди подорожей у 2017 році

Головні тренди подорожей у 2017 році

Залишилося так мало часу до настання 2017 року. Що ж він нам принесе? А експерти вже передбачили інтереси туристів на рік прийдешній. Давайте заглянемо краєчком ока в їхні прогнози.

Усе більше й більше туристів вважають, що зможуть спланувати свою подорож за допомогою тільки смартфона. Впевнених у цьому на 44% більше, ніж минулого року. Тепер люди вважають за краще користуватися спеціальними додатками для мобільних пристроїв.

Наступна тенденція — це поєднання роботи і відпочинку. У 2017 році приблизно 75% опитаних збираються продовжувати свої відрядження, щоби ближче познайомитися з новою країною.

2017 — рік відкриттів. Принаймні, так говорить статистика. У наступному році 45% мандрівників відправляться туди, де ще жодного разу не були, а 47% респондентів збираються відвідати країни, де не були ні вони, ні їхні друзі. І все більше людей хочуть побувати в найбільш незвичайних місцях, наприклад, на Місяці або, у крайньому випадку, на дні океану.

Що стосується сфер туризму, то в наступному році будуть популярні напрямки для поліпшення здоров’я й екотуризм. Усі за здоровий спосіб життя. :)

Звичайно ж, усі хочуть хороший сервіс. Майже половина опитаних відповіла, що не зупиняться наступного разу в тому місці, де працює неввічливий персонал.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.