Гірськолижні курорти Австрії

Гірськолижні курорти Австрії

Австрія в нас асоціюється з класичною музикою й балом, а взимку — з гірськолижними курортами. Хочете відкрити для себе всю красу зимового відпочинку в Австрії, але ніяк не можете вибрати відповідне місто? Давайте разом прогуляємося засніженими схилами Альп.

Кіцбюель

Гірськолижні курорти Австрії

Стародавнє містечко, столиця Тіроля, славиться своїми трасами на весь світ. Саме на трасі «Штрайф» проводяться чемпіонати світу з лижного спорту. Усього на курорті 60 трас, 54 підйомника.

Потрібна культурна програма? З цим проблем у Кіцбюелі немає. У місті безліч музеїв, є старовинні замки, кращі ресторани Австрії познайомлять із національною кухнею. А любителі видовищ 1-го січня будуть у захваті від лижного шоу з факелами.

Лех

Гірськолижні курорти Австрії

На вас чекають 260 кілометрів трас, які підійдуть як новачкові, так і просунутому лижнику. Не забувають тут і про сноубордистів: є спеціальний парк із хаф-пайпом. Радує, що діє одна система підйомників для декількох курортів. І тільки в Леху можливий хелі-скі — спуск поза трасою, а до початку шляху туристів доставляє вертоліт.

Санкт-Антон

Гірськолижні курорти Австрії

Курорт не для новачків. Досвідчені лижники кажуть, що не всі «сині» траси дійсно легкі. Але зате справжні цінителі будуть у захваті від схилів підвищеної складності, фан-парків і хаф-пайпов. На курорті є не тільки траси на схилах, але й маршрути для бігу на лижах і пішоходні стежки. Якщо цих розваг мало, можна зайнятися скелелазінням, параглайдінгом, сходити на каток або покататися в кінній упряжці. Санкт-Антон разом із Лехом, Цурсом, Сант-Крістофом і Штубеном утворюють об’єднану зону катання. На території всіх цих курортів діє один скі-пас.

Бад-Гастайн

Гірськолижні курорти Австрії

Улюблений курорт сноубордистів. Саме тут проводиться Кубок світу з цього виду спорту. Нікого не залишать байдужим 200 кілометрів трас, незаймані схили і природні багатства. Сюди приїжджають не тільки спортсмени, а й бажаючі оздоровитися в соляних штольнях і радонових ваннах.

Зельден

Гірськолижні курорти Австрії

Кращий курорт не тільки Австрії, але і Європи. Унікальна природа, безліч трас різних рівнів складності, льодовикова й зимова зони катання, сноупарк, панорамні ресторани й кав’ярні зроблять відпочинок незабутнім. Родзинкою Зельдена прийнято вважати й комплекс термальних джерел під відкритим небом.

Як бачите, в Австрії є куди поїхати як новачкові, так і професійному лижнику. Тож не засиджуйтеся, а збирайте інвентар — снігові схили вже чекають на вас.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.