Футболка мандрівника: вас зрозуміють без зайвих слів!

Футболка мандрівника: вас зрозуміють без зайвих слів!

Що робити, якщо їдете в країну, мови якої не знаєте? Три друга-швейцарця придумали цікавий спосіб комунікації — за допомогою футболки! Вони вирішили нанести на зручний предмет одягу 40 піктограм, що відображають основні потреби мандрівника.

Наприклад, хочете ви зателефонувати, сісти на поїзд, знайти туалет або wi-fi, досить просто вказати на значок, якщо не вийде пояснити звичним способом.

Ось що говорять про свій винахід творці:

«Футболка не потребує підзарядки, і вам не потрібно турбуватися, що її програмне забезпечення оновиться і вона стане незручною. Це футболка. Я використовував IconSpeak в Норвегії. Це прекрасно працює — люди на диво швидко розуміють, що ви хочете запитати, і розбираються в контексті. Якщо ви на автобусній зупинці показуєте на автобус і годинник, вони зрозуміють, що ви хотіли б знати, коли буде наступний автобус».

Ідея проекту IconSpeak виникла в розробників, коли вони подорожували Азією й не змогли донести свої потреби до місцевого населення через незнання мови. Уже через два роки після тієї важкої поїздки їх диво-футболка надійшла в онлайн-продаж.

На сайті творців ви можете знайти й інші предмети одягу з travel-іконками: головні убори та сумки.

Футболка з туристичними піктограмами

Футболка IconSpeak

Футболка з туристичними піктограмами

Футболка мандрівника

Пиктограммы для туриста на футболке

Футболка для туриста

Футболка мандрівника

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.