Французька авіакомпанія Aigle Azur буде літати в Україну

Французька авіакомпанія Aigle Azur буде літати в Україну

Французька авіакомпанія Aigle Azur з 18 квітня 2019 року запустить прямі регулярні рейси між Києвом та Парижем. Заплановані три рейси на тиждень: рейси з Києва до Парижа будуть виконуватися щосереди, щоп’ятниці та щонеділі, а у зворотному напрямку — щовівторка, щочетверга й щосуботи. У Франції рейси буде обслуговувати паризький аеропорт Орлі, в Україні — столичний аеропорт Бориспіль.

Aigle Azur стала третьою авіакомпанією, яка буде працювати на маршруті Київ-Париж. Регулярні рейси між українською та французькою столицями вже виконують Air France і МАУ.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Київ — Париж — Київ

Вартість квитків

  • в один бік: від 4 762 грн;
  • туди й назад: від 8 829 грн.

У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Квитки на новий рейс доступні для бронювання під брендами двох авіакомпаній. Під брендом Aigle Azur квитки виписуються як на рейс лоукост-авіакомпанії. Під брендом французької авіакомпанії APG Airlines квитки виписуються як на рейс регулярної авіакомпанії, водночас коштують вони дешевше.

Приклад бронювання квитків на рейс Київ — Париж — Київ через Aigle Azur:

Приклад бронювання квитків на рейс Київ — Париж — Київ через Aigle Azur

і через APG Airlines (ті самі дати, ті самі рейси):

Приклад бронювання квитків на рейс Київ — Париж — Київ через APG Airlines

Інформація про Aigle Azur

Aigle Azur — французька авіакомпанія, заснована в 1946 році. Головний офіс компанії розташований у невеликому містечку Трамбле-ан-Франс під Парижем. Головною базою авіакомпанії є аеропорт Орлі в Парижі.

Aigle Azur виконує регулярні й чартерні рейси в Західну Європу й Африку, а також дальні рейси в Бразилію та Китай.

Флот авіакомпанії складається з 12 авіалайнерів: 9 літаків Airbus A320-200 місткістю 174 пасажирів (один із літаків знаходиться в лізингу у TAP Air Portugal), 2 літаків Airbus A330-200 місткістю 287 пасажирів і одного Airbus A319-100 місткістю 144 пасажирів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.