Форс-мажорні ситуації під час подорожей літаком

Форс-мажорні ситуації під час подорожей літаком

Навіть у ретельно продуману подорож життя іноді вносить свої корективи. Від різних форс-мажорних ситуацій і складнощів, які можуть виникнути під час перельоту, не застраховані навіть досвідчені авіамандрівники, які налітали не одну тисячу миль. Тому ми підготували для вас кілька порад, як діяти в непередбачених ситуаціях.

Що робити, якщо ви запізнилися на рейс

Що робити, якщо ви запізнилися на рейс

Таке іноді трапляється. У кіно подібні ситуації виглядають кумедно, згадайте хоча б сцену з фільму «Один вдома», коли родина Маккаллістерів проспала і всі біжать по терміналу й розштовхують інших пасажирів. У реальному ж житті запізнення на літак — штука досить неприємна. Вас охопить паніка й почуття безпорадності.

Найголовніше в такій ситуації — зберігати спокій. Якщо ви дійсно запізнилися, на рейс ви вже не потрапите. Ніхто не подзвонить пілоту й не попросить його розвернути літак. Єдине, що вам залишається, так це спробувати все ж врятувати свою подорож і отримати нові квитки.

Передусім повідомте співробітника аеропорту про те, що ви пропустили свій рейс. Після цього вирушайте до каси. Якщо ви купували квитки за економ-тарифом, вам доведеться купити нові квитки за свої кошти. Врахуйте, що за зміну дати у квитку авіакомпанія може накласти штрафні санкції.

Якщо ваш тариф передбачав можливість повернення або обміну, авіакомпанія зробить необхідні дії, щоби ви все ж вилетіли. Якщо ваш маршрут передбачав пересадку в іншому місті, авіакомпанія сама врегулює цю ситуацію. Якщо ж ви купували квитки в різних авіакомпаніях і планували робити пересадку самостійно, у такому випадку авіаквитки на другий рейс вам доведеться придбати самостійно.

Що робити, якщо ваш рейс затримали

Що робити, якщо рейс затримується

Ще одна неприємність, яка може статися з вами під час подорожей літаком — затримка рейсу. Рейс можуть затримати через погані погодні умови, через технічну несправність, у цілях безпеки або в разі очікування транзитних пасажирів.

Якщо затримка рейсу становить від двох до чотирьох годин, авіакомпанія надасть вам прохолодні напої й харчування. Також у вас буде можливість зробити два телефонних дзвінки або відправити повідомлення факсом чи електронною поштою.

Якщо рейс відкладається на наступний день, авіакомпанія надасть вам готельний номер, оплатить харчування й доставить вас з аеропорту в готель і назад.

Якщо рейс затримали на термін понад п’ять годин, ви можете відмовитися від поїздки і вимагати від авіакомпанії повернути вам гроші за квиток. Цей пункт передбачений у статті 106 Повітряного кодексу України, яким регулюються права пасажирів, які користуються послугами українських аеропортів.

Якщо переліт дуже важливий для вас і чекати немає можливості, постарайтеся зробити так, щоб авіакомпанія прискорила дії. Ви не повинні пасивно стояти осторонь і чекати, що все само якось вирішиться. Відразу ж звертайтеся до представників авіакомпанії в аеропорту або зателефонуйте до представництва авіакомпанії, телефони можна знайти на їхньому сайті.

Що робити, якщо ваш рейс скасували

Що робити, якщо рейс скасували

Причини скасування авіарейсів бувають різні. У разі, якщо ваш рейс був скасований за рішенням авіакомпанії, вона запропонує вам відправити вас до пункту призначення за першої нагоди й за наявності вільних місць. Якщо ви на такий варіант не згодні, авіакомпанія повинна буде повернути вам повну вартість авіаквитка або невикористаних сегментів. Якщо ви купували квиток через нашу компанію, вам потрібно буде зв’язатися з нашою службою підтримки, і протягом 1-4 тижнів буде зроблено повернення вартості квитка.

Якщо авіакомпанія не повідомила вас про скасування рейсу за два тижні до вильоту, згідно зі статтею 105 Повітряного кодексу України ви повинні отримати грошову компенсацію в розмірі від 250 до 600 євро, сума буде залежати від дальності перельоту.

Що робити, якщо вам не вистачило місця в літаку

Що робити, якщо не вистачило місця в літаку

Нерідко виникають ситуації, коли пасажир приходить на посадку, а йому заявляють, що його місце вже зайнято. Відбувається це через те, що авіаперевізники намагаються застрахувати себе на випадок неявки пасажирів і продають квитків більше, ніж посадкових місць у салоні літака. Це називається перепродажем квитків (овербукінг).

У разі, якщо вам не вистачило місця в літаку, представник авіакомпанії повинен опитати пасажирів і знайти того, хто погодиться відмовитися від перельоту в обмін на компенсацію. Авіакомпанія також може запропонувати вам місце на іншому рейсі або ж відшкодувати вартість квитка.

Пам’ятайте, що в разі відмови в перевезенні авіакомпанія повинна буде виплатити вам компенсацію, розмір якої залежить від дальності перельоту: 250 євро у разі дальності до 1,5 тис км, 400 євро у разі дальності від 1,5 до 3,5 тис км і 600 євро у разі дальності перельоту понад 3,5 тис км.

У разі, якщо авіакомпанія доставить вас до пункту призначення іншим рейсом, час прибуття якого не буде значно (понад 2-4 години) перевищувати час запланованого прибуття, розмір компенсації може бути зменшений на 50%.

Що робити, якщо вам відмовили у візі

Що робити, якщо не дали візу

Під час оформлення візи в деякі країни необхідно заздалегідь купувати авіаквиток. У такому випадку виникає питання, що робити потім із квитком, якщо посольство відмовить у видачі візи?

Як правило, авіакомпанії в таких випадках не несуть ніякої відповідальності. Повернути гроші за квиток ви зможете тільки в тому випадку, якщо він був куплений за тарифом, який передбачає повернення.

З українських авіакомпаній назустріч клієнтам у таких ситуаціях йде МАУ. Якщо ви купували квиток у авіакомпанії МАУ, і вам відмовили у візі, ви зможете повернути свої гроші. Для цього вам потрібно буде звернутися до авіакомпанії не пізніше, ніж за 72 години до вильоту рейсу, і пред’явити документ про те, що вам відмовили видати візу.

З європейських авіакомпаній можливість повного повернення авіаквитка в правилах за тарифом передбачена у Lufthansa, Austrian Airlines, Brussels Airlines і Swiss. Для повернення пасажир повинен надати підтверджуючий документ, а країна відмови у візі повинна відповідати країні перельоту.

Якщо у вас є сумніви в отриманні візи, рекомендуємо вам перевірити, чи є в авіакомпанії, послугами якої ви плануєте скористатися, можливість повернення квитка у випадку відмови у візі.

Що робити, якщо ваш багаж пошкодили або втратили

Що робити, якщо важ багаж загубили

Випадки втрати або пошкодження багажу, особливо великими авіакомпаніями, трапляються дуже рідко. Якщо ж таке все ж сталося, авіакомпанія зобов’язана відшкодувати втрати.

Якщо в аеропорту прибуття ви не виявили свій багаж, відразу ж зверніться до агента з видачі багажу. Він огляне зону видачі і, якщо ваш багаж не буде знайдений, відведе вас до служби розшуку Lost & Found. У Lost & Found вам запропонують скласти акт. Оформити цей акт потрібно до виходу з контрольної зони аеропорту.

Після оформлення акту авіакомпанія буде мати три тижні на пошук втраченого багажу. Коли багаж знайдуть, його доставлять на вашу домашню адресу. У разі, якщо багаж так і не буде знайдений, авіакомпанія зобов’язана відшкодувати вартість усіх загублених речей.

Якщо ж після прибуття ви виявили, що ваші речі пошкоджені, вам необхідно, як і в разі втрати, до виходу з контрольної зони аеропорту звернутися до служби Lost & Found і скласти акт.

Для отримання компенсації вам буде потрібен чек на оплату ремонту або документ, що підтверджує неможливість ремонту пошкодженої речі. Ці документи разом із багажною биркою й посадковим талоном потрібно буде додати до заяви, яку ви подасте до авіакомпанії. Якщо всі документі будуть оформлені правильно, авіакомпанія виплатить компенсацію.

І на завершення кілька корисних порад:

Перед поїздкою збережіть у телефоні номера авіаперевізника, аеропорту та інших служб, які можуть вам знадобитися.

Підпишіться на повідомлення. Деякі авіакомпанії розсилають своїм клієнтам оповіщення електронною поштою або СМС про можливі зміни в маршруті.

Перед поїздкою встановіть на смартфон програми, які дозволяють бронювати номери в готелях. Про всяк випадок.

Коли збираєтеся в поїздку, покладіть такі речі, як мобільний телефон і зарядний пристрій, туалетні приналежності, ліки і зміну одягу, у переносну сумку. Можливо, ви не зможете отримати доступ до зареєстрованого багажу, коли будете в аеропорту. Врахуйте, що із собою в ручній поклажі дозволяється брати невелику кількість рідини. Один пасажир може брати до 1 літра рідини, рідина повинна бути в окремих контейнерах по 100 мл кожен.

Перед реєстрацією багажу простежте, щоби на ньому не було бирок від попередніх рейсів. Також не зайвим буде прикріпити до багажу бирку з вашою контактною інформацією.

І найголовніше, пам’ятайте: з якими б проблемами ви не зіткнулися під час перельоту, ви завжди можете звернутися до нас. Ми допоможемо вирішити будь-які питання.

Вдалих вам подорожей!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.