Etihad Airways буде оформлювати транзитні візи до ОАЕ в аеропорту Абу-Дабі

Etihad Airways буде оформлювати транзитні візи до ОАЕ в аеропорту Абу-Дабі

Авіакомпанія Etihad Airways запустила нову послугу — оформлення 96-годинної транзитної візи по прибуттю в аеропорту Абу-Дабі. Транзитна віза необхідна пасажирам, які подорожують через аеропорт Абу-Дабі і планують покидати транзитну зону аеропорту.

Нова послуга доступна з 28 листопада 2017 року. Оформлення документів проводиться в транзитній зоні Терміналу 3. Отримати візу можуть громадяни будь-якої країни. Час оформлення займає від 15 хвилин до півгодини. Вартість оформлення візи — 58 доларів США.

Візу також можна оформити заздалегідь, заповнивши заявку на сайті авіакомпанії Etihad Airways.

Туристи, які планують пробути в столиці Об’єднаних Арабських Еміратів довше чотирьох діб, зможуть змінити транзитну візу на туристичну безпосередньо в аеропорту на стійці обслуговування.

Що подивитися в Абу-Дабі

Одна з головних визначних пам’яток міста — мечеть шейха Заїда, яка є однією з найбільших мечетей у світі. Дизайн мечеті створювався під впливом перських, пакистанських і єгипетських мечетей. Арки мечеті шейха Заїда виконані в мавританському стилі, а мінарети — класичні арабські. Вхід до мечеті та екскурсії безкоштовні.

Мечеть шейха Заїда

Мечеть шейха Заїда

У 2017 році в Абу-Дабі на острові Саадіят відкрився художній музей «Лувр Абу-Дабі». Інтерес представляють як експонати музею — роботи з декількох французьких музеїв, серед яких Лувр, Центр Жоржа Помпіду, Версаль, Орсе, так і сама будівля музею. Завдяки незвичайній конструкції будівлі у відвідувачів виникає відчуття, ніби вони перебувають у величезній купольній структурі, що пливе в океані. Водночас світло фільтрується через ажурний купол таким чином, щоби створювати ефект «променів сонячного світла, що проходять крізь фінікове пальмове листя в оазисі».

На острові Яс розташований тематичний парк Ferrari World. Це перший у світі тематичний парк під маркою Ferrari і найбільший тематичний парк, розміщений у приміщенні. Тут є галерея машин Ferrari, ігрові майданчики, дитяча школа водіння, віртуальні тури й безліч інших атракціонів, які будуть цікаві як дітям, так і дорослій аудиторії.

Тематичний парк Ferrari World

У районі набережної Корніш розташований форт Ель-Хусн, одне з небагатьох збережених старовинних споруд Абу-Дабі.

Форт Ель-Хусн

До основних визначних пам’яток Абу-Дабі, безумовно, належать і його хмарочоси. Наприклад, вежі-хмарочоси Al Bahar мають унікальний фасад, що складається з 2000 зонтичних елементів, які автоматично зачиняються й відчиняються залежно від інтенсивності сонячного світла. А падаюча вежа Capital Gate занесена до Книги рекордів Гіннеса як будівля, що має найбільший у світі нахил.

Для любителів пляжного відпочинку в Абу-Дабі є кілька комфортних пляжів із білим піском і чистою водою.

Любителям здійснювати покупки теж буде чим зайнятися в столиці ОАЕ. У торгових центрах і на ринках Абу-Дабі можна знайти за цілком прийнятними цінами ювелірні вироби, килими ручної роботи, аксесуари, ефірні олії. Не варто забувати також про східні солодощі!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.