Ellinair відновить прямі рейси між Одесою й Салоніками

Ellinair відновить прямі рейси між Одесою й Салоніками

Грецька авіакомпанія Ellinair з кінця травня відновить пряме авіасполучення між Одесою й Салоніками. Перельоти стартують із 27 травня й будуть виконуватися щонеділі. На рейсах Ellinair буде використовувати двохдвигуновий реактивний літак Airbus 319, який вміщує до 160 пасажирів.

Розклад рейсів

Розклад рейсів

Вартість квитків

В один бік — від 2795 грн;
в обидва боки — від 5653 грн.

У вартість квитків входить до 20 кг багажу й ручна поклажа.

Що подивитися в Салоніках

Салоніки — друге за розміром місто Греції. Однією з головних визначних пам’яток Салонік можна назвати Білу вежу, розташовану на березі затоки Термаїкос Егейського моря. Вежа була побудована турками як оборонна споруда. Після переходу міста під владу Греції вежа була реконструйована й зараз у ній розташований музей.

Ще одна відома пам’ятка Салонік — Арка і гробниця римського імператора Галерія, розташовані в районі перетину вулиць Егнатія й Дімітріу Гунарі. Тріумфальна арка була побудована наприкінці III століття на честь захоплення Галерієм столиці Сасанідського царства Ктесифона.

Популярним серед туристів і городян місцем у Салоніках також є Площа Аристотеля, розташована на набережній, поряд із пасажирським терміналом порту Салонік. Тут проводяться концерти, ярмарки та різдвяні вистави. У кінотеатрі «Олімпіон», розташованому на Площі Аристотеля, проходить щорічний Міжнародний кінофестиваль.

Серед інших відомих пам’яток Салонік можна назвати Монастир Латомос, у якому збереглися цінні мозаїки і фрески, Базиліку Святого Димитрія, у якій зберігаються мощі святого покровителя міста Димитрія Солунського, а також одну з найдавніших ранньохристиянських базилік — Базиліку Ахіропіїтос.

Якщо вас цікавить пляжний відпочинок, ви можете знайти хороші пляжі в передмістях Салонік. Також неподалік від Салонік розташована популярна курортна зона — півострів Халкідікі з відмінними пляжами, майданчиками для кемпінгу й активним нічним життям.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.