Дух захоплює: найстрашніші оглядові майданчики світу

Дух захоплює: найстрашніші оглядові майданчики світу

Якось серденько не дуже тремтить, коли ми чуємо словосполучення «оглядовий майданчик». А що, якщо це повністю скляний міст над прірвою глибиною кілька кілометрів? Уже зовсім інша справа. Хочете полоскотати нерви, тоді перегортайте далі, буде захоплююче. :)

Стежка віри, міст навколо гори Тяньмень, Китай

Стежка віри, міст навколо гори Тяньмень, Китай

Зовсім новий оглядовий майданчик. Відкрили його в Китаї 4 серпня в провінції Хуань. Довжина майданчика становить 100, а ширина — 1,6 метрів. Він опоясує практично прямовисну скелю гори Тяньмень. Для прогулянки над безоднею глибиною майже 1,5 кілометра — те, що треба.

Skyslide, Лос-Анджелес, США

Skyslide, Лос-Анджелес, США

Незвичайний оглядовий майданчик з’явився в будівлі Банку США. З даху найвищої будівлі міста відкривається чудовий панорамний вид на весь Лос-Анджелес, але головний атракціон — це Skyslide. Тепер будь-хто бажаючий може проїхати із 70 на 69 поверх по гірці зі скла. Коштує таке задоволення 19 USD.

Слайд-гірка на вежі ArcelorMittal Orbit, Лондон, Великобританія

Слайд-гірка на вежі ArcelorMittal Orbit

Ще одна гірка, але на цей раз страшніше. В Олімпійському парку відкрили скульптуру, яку у 2015 році переробили під оглядовий майданчик і гірку. Насолодитися видами Лондона, а потім з’їхати по 115-ти метровій трубі можна за 15 фунтів. Це найдовша гірка у Великобританії, «подорож» нею триває 40 секунд.

Sky Tower, Окленд, Нова Зеландія

Sky Tower, Окленд, Нова Зеландія

Радіо-вежа Окленда оснащена трьома оглядовими майданчиками, але найцікавіший із них — це SkyWalk. Є ви, є троси, які вас страхують, і платформа завширшки 1,2 метра. Пурхайте як птиці на висоті 192 метра над землею. Вас не оточують ніякі скляні перегородки або перила. Фото з такого майданчика в інстаграмі точно збере дуже багато лайків. :)

Язик Троля, Норвегія

Язик Троля, Норвегія

Оглядовий майданчик, який подарувала нам сама природа. Язик Троля — це плита видовженої форми, яка відкололася від скелі, але з якихось дивних причин вирішила не падати вниз, а досі балансує на висоті 800 метрів над землею. Напевно, і справді троль висунув язика. З майданчика відкривається прекрасний вид на норвезькі пейзажі. Що ж тут екстремального? А то, що, скеля може впасти в будь-який момент.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.