Довге стикування в Гельсінкі? Finnair знайде, чим вас зайняти!

Довге стикування в Гельсінкі? Finnair знайде, чим вас зайняти!

Авіакомпанія Finnair вирішила порадувати своїх пасажирів новою корисною розвагою: StopOver Finland. Сенс послуги полягає в тому, що кожен мандрівник, що здійснює пересадку у Фінляндії, може максимально ефективно спланувати свій час і познайомитися ближче з іще однією загадковою країною.

На сайті бронювання послуги stopover.finnair.com можна вибрати різні типи стикувань, а також тури для екскурсій і розваги. Варіантів дозвілля стільки, що кожен обов’язково знайде щось для себе. Усе це стало можливим завдяки спільній програмі перевізника і фінської програми з розвитку туризму Visit Finland в партнерстві з Primera Holidays.

Кожен бажаючий може вибрати авіаквитки з можливою зупинкою в країні до 5 днів. За цей час мандрівник встигне здійснити унікальну подорож на автобусі Лапландією, насолодитися краєвидами, погуляти природними парками і відвідати кілька міст. А що вже говорити про традиційну фінську кухню в місцевих кав’ярнях!

Ансі Партанен, начальник відділу туристичних послуг Finnair, зазначив зростаючий інтерес до Фінляндії. Він упевнений у тому, що новий сервіс буде прийнятий на «ура» туристами, які подорожують різними маршрутами.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.