Добірка фільмів про подорожі

Добірка фільмів про подорожі

Кращий спосіб розважити себе під час карантину — подивитися гарне кіно. У нашій сьогоднішній добірці — п’ять фільмів про подорожі на будь-який смак.

«Таємне життя Волтера Мітті» (2013)

Комедійна драма з Беном Стіллером у головній ролі, який також є й режисером фільму.

Волтер Мітті, головний герой фільму, працює менеджером у відділі фотонегативів журналу «Лайф». На обкладинці останнього випуску журналу має бути розміщений знімок Шона О’Коннела, кращого фотографа журналу, який і досі знімає на плівку. Однак серед негативів, які надіслав до редакції О’Коннел, потрібного знімку немає. Оскільки жодного зв’язку з О’коннелом немає й де він знаходиться невідомо, Волтер Мітті вирушає на пошуки фотографа.

Фільм порадує вас цікавим сюжетом і мальовничими краєвидами Ісландії, Гренландії та Гімалаїв.

Сторінка фільму на сайті IMDb.

«Подорож Гектора в пошуках щастя» (2014)

Пригодницька трагікомедія спільного виробництва Великої Британії, Німеччини та Канади.

Ексцентричний лондонський психіатр Гектор, якого грає Саймон Пегг, стурбований тим, що його пацієнти не стають щасливішими, і відправляється в подорож світом у пошуках секрету щастя. На своєму шляху, повному пригод, Гектор зустріне багатого, але втомленого банкіра, красуню китаянку, мудрого ченця, запального наркобарона, який не вірить у щастя, і свою колишню любов.

Зворушливий і кумедний фільм, який змушує задуматися про те, що робить нас щасливими й задоволеними своїм життям.

Сторінка фільму на сайті IMDb.

«У диких умовах» (інший варіант назви — «Тепер я йду в дику далечінь», 2007)

Американський драматичний фільм, знятий на основі реальних подій із життя Крістофера Маккендлесса. У головній ролі знявся Еміль Хірш. Режисер — Шон Пенн.

Крістофер Маккендлесс, успішний випускник університету Еморі, відмовляється від звичайного життя, знищує всі свої документи і кредитні картки, віддає всі гроші на благодійність і стає бродягою. Крістофер подорожує по Штатах і Мексиці, задовольняючись випадковими заробітками, після чого вирушає до головної своєї мети — на Аляску.

Сильний і повчальний фільм, який входить до Списку 250 найрейтинговіших фільмів за версією IMDb.

Сторінка фільму на сайті IMDb.

«Потяг на Дарджилінг» (2007)

Комедійна драма режисера Веса Андерсона. Головні ролі виконали Овен Вілсон, Едрієн Броуді і Джейсон Шварцман.

Френсіс разом із двома молодшими братами, Пітером і Джеком, відправляється в поїздку на потязі по Індії з метою духовного просвітлення і відновлення сімейних уз — брати не розмовляли цілий рік після смерті батька. Під час подорожі, повної кумедних ситуацій, брати зможуть подолати всі протиріччя, що були між ними.

Якщо вам подобаються інші фільми Веса Андерсона, ви однозначно отримаєте задоволення і від цього фільму.

Сторінка фільму на сайті IMDb.

«Літаком, потягом та автомобілем» (1987)

Американська комедія режисера Джона Г’юза. У головних ролях Стів Мартін і Джон Кенді.

Ніл Пейдж, фахівець із маркетингу, поспішає з Нью-Йорка додому до Чикаго, щоби встигнути відсвяткувати з родиною День подяки. Однак подорож, яка мала тривати дві-три години, суттєво затягується: через погану погоду літак сідає в іншому місті. Разом зі своїм випадковим супутником Делом Гриффітом, добрим, але незграбним продавцем кілець для занавісок, Нілу доведеться пережити справжню одіссею, повну безглуздих і кумедних пригод.

Стара добра комедія з чудовими акторами.

Сторінка фільму на сайті IMDb.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.