Добірка дешевих авіаквитків

Добірка дешевих авіаквитків

Після невеликої перерви з новими силами склали для вас добірку надихаючих напрямків. Отже, що тут у нас сьогодні?

Київ — Кошице від Czech Airlines

Київ — Кошице від Czech Airlines

Хоча Кошице доволі розвинуте в індустріальному плані місто, воно чудово зберігло історію. Обов’язково відвідайте Старий Центр, щоби побачити ці немолоді, але красиві будівлі. Обов’язково прогуляйтеся пішки, а краще прокотіться на місцевому трамвайчику. З Києва до Кошице доставить прямим рейсом Czech Airlines за 4048 грн.

Запоріжжя — Батумі від МАУ

Запоріжжя — Батумі від МАУ

Новинка сезону, хіт від авіакомпанії МАУ: тепер до Грузії можна літати і з Запоріжжя. Ціна питання — 4707 грн. Але повинні попередити: квитки розлітаються зі швидкістю звуку, залишилося всього кілька пропозицій на кінець серпня.

Манчестер — Х’юстон від Singapore Airlines

Манчестер — Х'юстон від Singapore Airlines

Якщо ви однаково сильно любите й Англію, і США, то для вас є вельми цікавий варіант для такої трансатлантичної подорожі. Пропонує авіаквитки одна з кращих світових авіакомпаній Singapore Airlines, вартість від 9706 грн, включно з провезенням 2 од. багажу.

Київ — Дублін від AirFrance

Київ — Дублін від AirFrance

Звичайно, у жовтні ви не застанете легендарний День Святого Патрика, але від цього Ірландія не стане менш доброзичливою. Рудоволосі місцеві жителі зустрінуть вас прямо з борту AirFrance, яка доставить із Києва до Дубліна за 4863 грн.

Київ — Тбілісі від Flexflight

Київ — Тбілісі від Flexflight

Про Тбілісі багато розповідати не треба, адже це одне з найбільш відвідуваних міст. На початок серпня є чудовий варіант відвідати жарку грузинську столицю разом з авіакомпанією Flexflight за 4065 грн. У вартість квитка входить провезення 25 кг зареєстрованого багажу, рейс без пересадок.

Київ — Тель-Авів від Aegean Airlines і El Al

Київ — Тель-Авів від Aegean Airlines і El Al

Спільний квиток від El Al і Aegean Airlines на середину грудня. У цей час у Тель-Авіві доволі тепла погода, а це якраз те, що треба для знайомства з містом. І це не всі хороші новини: на шляху до Тель-Авіва буде денне стикування в Афінах — познайомтеся ближче ще й із цим містом. Вартість авіаквитка від 4253 грн.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.