Добірка дешевих авіаквитків: зимовий євротріп

Добірка дешевих авіаквитків: зимовий євротріп

Нашу сьогоднішню добірку ми вирішили присвятити авіарейсам між європейськими містами — у кількох авіакомпаній діють акційні тарифи на подорожі цієї зими.

Львів — Болонья

Львів — Болонья

Авіакомпанія МАУ пропонує за акційною ціною квитки на рейс зі Львова до Болоньї. Для подорожей у період із січня до березня 2018 року вартість квитка в обидва боки становить від 3177 грн. У зимовий період рейси виконуються один раз на тиждень. Виліт зі Львова до Болоньї щочетверга, зворотний — щоп’ятниці. Рейс прямий. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Прага — Лондон

Прага — Лондон

Чудовий варіант подорожі до Лондона пропонує авіакомпанія Hahn Air. Квитки в обидва боки з Праги до Лондона всього від 2408 грн! Квитки за такою ціною можна знайти для перельотів у січні та лютому 2018 року. Рейс без пересадок. У вартість квитків входить багаж до 15 кг і ручна поклажа.

Женева — Стокгольм

Женева — Стокгольм

В авіакомпанії Swiss є недорогі квитки на прямий рейс із Женеви до столиці Швеції Стокгольма. Для подорожей у січні й лютому 2018 року квитки в обидва боки можна знайти за ціною від 2681 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Стамбул — Берлін

Стамбул — Берлін

В авіакомпанії Aegean Airlines діють акційні ціни на перельоти з кількох європейських країн до Німеччини. Так, наприклад, квитки зі Стамбула до Берліна можна знайти за ціною від 3377 грн за переліт в обидва боки. Доступні дати — січень і лютий 2018 року. Переліт передбачає пересадку в Афінах. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Афіни — Гамбург

Афіни — Гамбург

Квитки з Афін до Гамбурга обійдуться трохи дорожче — від 3464 грн за переліт в обидва боки. Період подорожей — січень і лютий 2018 року. Рейс прямий, трохи більше трьох годин у дорозі. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Софія — Лісабон

Софія — Лісабон

І завершує нашу добірку варіант подорожі з Болгарії до Португалії. Авіакомпанія KLM пропонує квитки в обидва боки із Софії до Лісабона за ціною від 4318 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожей у січні й лютому 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Амстердамі. Є рейси з короткою пересадкою — трохи більше години, а є з тривалою, більш ніж 20 годин, якою можна скористатися для прогулянки містом.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.