Добірка дешевих авіаквитків за тиждень: Венеція від 2100 грн, Гамбург від 2200 грн, Марокко від 3300 грн

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень: Венеція від 2100 грн, Гамбург від 2200 грн, Марокко від 3300 грн

Новий коктейль дешевих авіаквитків вже тут як тут. Вівторок же. :-)

Київ — Гамбург (Wizz Air)

Київ — Гамбург

Гамбург — це ж майже як місто-держава, настільки він крутий і насичений різними цікавинками. Тут тобі і музеї, і величезний порт, і недільний рибний ринок, ратуша… Ні, ні, ні, замовкаємо, ви самі повинні все це побачити — 2234 грн і місто ваше, дякуючи Wizz Air.

Івано-Франківськ — Аліканте (МАУ)

Івано-Франківськ — Аліканте (МАУ)

Ще одне прибережне велике місто, але на цей раз біля Середземного моря на території спекотної Іспанії. Старовинні замки, базиліки і бульвари просякнуті місцевої історією. А їжа… яка ж тут їжа! Фірмові страви з морепродуктів сміливо можна назвати пам’яткою Аліканте. З великої літери «П». Летимо сюди за 4382 грн разом з МАУ.

Київ — Лондон (Wizz Air)

Київ — Лондон (Wizz Air)

Думаємо, красиві місця «the capital of Great Britain» спокійно може перерахувати навіть школяр. Тому не будемо детально зупинятися на знаменитих місцях Лондона, відразу перейдемо до Лутона — аеропорту, в який прилетить літак Wizz Air (до речі, квиток коштує 2573 грн).

Знаходиться Лутон на околиці однойменного міста, всього в 48 км від столиці. Звідти ж до Лондона доставлять автобуси і поїзди. До речі, до залізничної станції теж треба буде добиратися на транспорті — туди довезуть комфортабельні шаттли всього за 5 хвилин.

Івано-Франківськ — Венеція (МАУ)

Івано-Франківськ — Венеція (МАУ)

Несподівано в наш бюджетний ТОП увірвалася Венеція. Побродити знаменитими палацами, покататися на річковому трамвайчику, відвідати скляну фабрику — стільки можливостей і всього за 2068 грн. Саме такою є ціна авіаквитка на прямий рейс Івано-Франківськ — Венеція від МАУ.

Катовіце — Фес (Wizz Air + Ryanair)

Катовіце — Фес

Додайте в свій маршрутний лист ще і Фес — перлину арабської культури. Найдавніше місто, найперша столиця Марокко, жарке і казкове. Не пропустіть таку цікавинку! Тим більше за такою ціною: авіаквиток з Катовіце — 3308 грн. До речі, рейс з тривалою пересадкою в Барселоні, а на зворотному шляху — в Лондоні. А разом це вже цілих три крутих подорожі.

Хочете кудись в інше місце? Пишіть, куди і коли, а ми будемо шукати вам дешеві авіаквитки.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.