Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Продовжуємо ділитися варіантами подорожей за цікавими цінами. Серед сьогоднішніх напрямків — Італія, Франція, Грузія, Таїланд і Бразилія.

Львів — Болонья

Львів — Болонья

Авіакомпанія МАУ пропонує вигідний варіант подорожі до Італії. Квитки на прямий рейс зі Львова до Болоньї зараз доступні за ціною від 3978 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Тулуза

Київ — Тулуза

В авіакомпанія Alitalia діють акційні ціни на рейс із Києва до французької Тулузи. Квитки до «рожевого міста» й назад зараз доступні за ціною від 4715 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає коротку пересадку в Римі.

Квитки за акційною ціною доступні для подорожей із жовтня 2018 до березня 2019 року.

Львів — Батумі

Львів — Батумі

Непогані ціни на прямий рейс до Грузії можна знайти в авіакомпанії Yan Air. Так, квитки зі Львова до Батумі й назад зараз доступні за ціною від 4023 грн. Із собою на борт можна взяти ручну поклажу й до 23 кг реєстрованого багажу.

Розпродаж триватиме до 19 червня 2018 року. Акційна ціна поширюється на рейси, які будуть виконуватися 8, 15 і 19 червня цього року.

Київ — Бангкок

Київ — Бангкок

В авіакомпанії Air Astana з’явилися в продажу квитки за акційною ціною на рейси в Бангкок. Переліт із Києва до столиці Таїланду й назад коштуватиме від 14586 грн. У цю вартість входить провезення до 20 кг багажу й ручної поклажі, а також безкоштовне харчування на борту. Переліт передбачає пересадку в Астані.

Квитки за акційною ціною будуть у продажу до 31 травня. Період подорожей — до 31 грудня 2018 року.

Рим — Натал

Рим — Натал

Авіакомпанія TAP Portugal пропонує чудові тарифи на переліт із декількох італійських міст до бразильського Натала. Вильоти здійснюються з Рима, Болоньї, Флоренції та Мілана. Квитки з Рима в Натал доступні за ціною від 11798 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Лісабоні.

Акційна ціна діє для подорожей у період із лютого до квітня 2019 року.

Натал — столиця бразильського штату Ріу-Гранді-ду-Норті. Місто розташоване на узбережжі Атлантичного океану і є популярним місцем відпочинку, тут розташований знаменитий пляж Понта Негра.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.