Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Ніщо так не надихає на подорожі, як заманливі ціни на авіаквитки. Ось вам чергова порція натхнення: варіанти подорожей за цікавими цінами до Польщі, Туреччини, Німеччини, Іспанії та Сінгапуру.

Одеса — Краків

Одеса — Краків

Авіакомпанія Yan Air знизила ціни на рейс з Одеси до польського Кракова. Для деяких дат наприкінці травня й на початку червня 2018 року квитки туди й назад зараз доступні за ціною від 3150 грн. У вартість квитків входить провезення реєстрованого багажу вагою до 23 кг і ручна поклажа. Рейс без пересадок.

Львів — Стамбул

Львів — Стамбул

Авіакомпанія МАУ пропонує спеціальні ціни на рейси до Стамбула з українських міст. Так, наприклад, переліт до Стамбула й назад зі Львова коштуватиме від 4412 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс із пересадкою в Києві. Квитки за акційною ціною будуть у продажу до 31 травня 2018 року. Період подорожей: з 15 травня до 14 червня 2018 року.

Київ — Франкфурт-на-Майні

Київ — Франкфурт-на-Майні

Минулого тижня ми писали про зниження авіакомпанією Lufthansa цін на рейс із Києва до Франкфурта. Практично такі ж ціни зараз можна знайти і в МАУ. Квитки туди й назад доступні за ціною від 4060 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Одеса — Сінгапур

Одеса — Сінгапур

В авіакомпанії LOT Polish Airlines продовжує діяти акційна ціна на рейси до Сінгапура. Так, квитки з Одеси до Сінгапура й назад для деяких дат у червні доступні за ціною від 15605 грн. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Рейс із пересадкою у Варшаві.

Варшава — Барселона

Варшава — Барселона

І ще один цікавий варіант від польського перевізника в нашій сьогоднішній підбірці. Для деяких дат у червні у LOT Polish Airlines можна знайти квитки на прямий рейс із Варшави до Барселони за ціною від 3459 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.