Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Старий у відомій казці виловив із моря золоту рибку. Ми не в казці, але теж можемо похвалитися непоганим уловом — черговою порцією авіаквитків за доступними цінами. У сьогоднішній добірці є варіанти на будь-який смак: діловий Франкфурт, гостинний Стамбул, затишна Познань, сонячний Лос-Анджелес і екзотичний Крабі.

Львів — Познань

Львів — Познань

Доступний варіант подорожі зі Львова до Польщі пропонує авіакомпанія LOT Polish Airlines на осінні місяці. Так, для деяких дат у вересні й жовтні 2018 року квитки зі Львова до Познані доступні за ціною від 1666 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок.

Харків — Стамбул

Харків — Стамбул

Турецька авіакомпанія Pegasus Airlines проводить розпродаж квитків на рейси з українських міст до Туреччини на період зимової навігації. Наприклад, переліт із Харкова до Стамбула й назад восени обійдеться в 3642 грн. Із собою можна взяти ручну поклажу й до 20 кг багажу. Рейс без пересадок.

Київ — Франкфурт-на-Майні

Київ — Франкфурт-на-Майні

Авіакомпанія Lufthansa значно знизила ціни на свій прямий рейс із Києва до Франкфурта-на-Майні. Квитки туди й назад зараз доступні за ціною від 3971 грн. У вартість квитків входить перевезення до 8 кг ручної поклажі. Акційна ціна діє для рейсів у період із липня до грудня 2018 року, а також для рейсів у 2019 році.

Київ — Лос-Анджелес

Київ — Лос-Анджелес

В авіакомпанії Delta Airlines можна знайти квитки за цікавими цінами на рейс із Києва до Лос-Анджелеса. Так, для деяких дат у вересні, жовтні й листопаді 2018 року квитки туди й назад доступні за ціною від 12215 грн. У вартість квитків входить ручна поклажа й одна одиниця багажу. Переліт у Штати передбачає пересадки в Парижі й Міннеаполісі, а на зворотному шляху буде коротка пересадка в Амстердамі.

Київ — Крабі

Київ — Крабі

Авіакомпанія Qatar Airways зараз проводить розпродаж квитків на рейси з Києва до Таїланду. Наприклад, квитки туди й назад із Києва до Крабі зараз доступні за ціною від 12736 грн. У вартість квитків входить ручна поклажа і 30 кг багажу. Квитки за акційною ціною будуть у продажу до 15 травня 2018 року. Період подорожей — до 15 грудня 2018 року.

На шляху з Крабі до Києва буде тривала пересадка в Досі. До кінця року у Qatar Airways продовжує діяти програма Free Stopover, за якою пасажири рейсів зі стикуванням у досі тривалістю від 12 годин можуть отримати безкоштовно номер у 4-5* готелі.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.