Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Подорожувати світом — це не обов’язково дорого. Особливо для тих, хто стежить за нашою щотижневою добіркою дешевих авіаквитків. :)

У сьогоднішньому випуску — варіанти подорожей за чудовими цінами у Європу, Північну Америку та Азію.

Київ — Вільнюс

Київ — Вільнюс

В авіакомпанії МАУ з’явилися в продажу недорогі квитки на рейс із Києва до столиці Литви Вільнюса. Для деяких дат на початку травня квитки туди й назад доступні за ціною від 2307 грн. Чудовий варіант подорожі на травневі свята!

У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок.

Київ — Варшава

Київ — Варшава

Чудовий варіант на травень є також у авіакомпанії LOT Polish Airlines. Квитки з Києва до Варшави й назад зараз доступні за ціною від 2639 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок. Півтори години в дорозі, і ви вже в столиці Польщі.

Стокгольм — Торонто

Стокгольм — Торонто

На початку літа МАУ почне виконувати прямі рейси з Києва до Торонто. Поки що ціна на квитки досить висока. Але з МАУ дістатися до найбільшого міста Канади можна й іншим, більш економним способом.

МАУ зараз продає квитки зі Стокгольма до Торонто за ціною всього від 7472 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить 2 одиниці багажу й ручна поклажа. Період подорожей — з вересня до грудня 2018 року. Найдешевші квитки з Києва до Стокгольма на ці дати зараз можна знайти в авіакомпанії airBaltic — від 2431 грн. Можна полетіти і з МАУ, але трохи дорожче — від 2771 грн. У підсумку вся подорож обійдеться відсотків на 25-30 дешевше, ніж у разі перельоту рейсом із Києва до Торонто!

Переліт із Торонто в Стокгольм передбачає пересадку в Києві. Мандрівники з України на зворотному шляху можуть не повертатися в Стокгольм, а зійти в Києві. Попередньо потрібно в Торонто попросити зареєструвати багаж тільки до Києва.

Київ — Пекін

Київ — Пекін

Авіакомпанія Qatar Airways проводить розпродаж квитків на рейси з Києва до деяких великих міст Азії. Наприклад, квитки з Києва до Пекіна й назад доступні за ціною від 12800 грн. У вартість квитків входить до 30 кг багажу й ручна поклажа. Квитки за акційною ціною можна купити до 29 квітня 2018 року. Період подорожей — із середини квітня до 10 грудня 2018 року.

Львів — Сінгапур

Львів — Сінгапур

В авіакомпанії LOT Polish Airlines триває розпродаж квитків на рейси з України до Сінгапуру. Наприклад, квитки на рейс зі Львова зараз доступні за ціною від 15712 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку у Варшаві. Акційна ціна діє для подорожей у період із середини травня до кінця червня 2018 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.