Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Теплі промені весняного сонця розтопили ціни! Відразу кілька авіакомпаній влаштували розпродаж авіаквитків, і ми, як завжди, вибрали для вас найцікавіші напрямки. У сьогоднішній добірці є варіанти на будь-який смак: Європа, Азія й Африка.

Київ — Рига

Київ — Рига

В авіакомпанії МАУ діють акційні ціни на рейс із Києва до столиці Латвії Риги. Квитки туди й назад зараз доступні за ціною від 2859 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок. Квитки за акційною ціною в продажу до 12 квітня 2018 року. Період подорожей — з 5 квітня до 15 червня 2018 року.

Одеса — Софія

Одеса — Софія

Напередодні літнього сезону авіакомпанія Bulgaria Air влаштувала розпродаж авіаквитків за напрямком Одеса — Софія. Зараз квитки туди й назад доступні за ціною від 2960 грн. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Рейс без пересадок.

Київ — Стокгольм

Київ — Стокгольм

Ще один акційний тариф від МАУ. На цей раз на рейс із Києва до столиці Швеції Стокгольма. Для деяких дат у квітні і травні квитки доступні за ціною від 3470 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок.

Київ — Чіангмай

Київ — Чіангмай

Авіакомпанія Qatar Airways проводить розпродаж авіаквитків на рейси з України до Таїланду. Так, подорож із Києва в Чіангмай можна здійснити за 11576 грн — у стільки обійдеться переліт туди й назад. Із собою на борт безкоштовно можна взяти ручну поклажу й до 30 кг багажу. Переліт передбачає пересадку в Досі. Квитки за акційною ціною доступні до 15 квітня 2018 року. Період подорожей — до 15 листопада 2018 року.

Київ — Коломбо

Київ — Коломбо

Ще один акційний напрямок від МАУ в нашій сьогоднішній добірці. До 18 квітня 2018 року квитки на рейс із Києва на Шрі-Ланку, місто Коломбо, доступні за ціною від 12296 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Рейс без пересадок. Акційна ціна діє для подорожей у період із 8 травня до 23 червня 2018 року.

Київ — Занзібар

Київ — Занзібар

І трохи екзотики на завершення нашої добірки. В авіакомпанії Air France з’явилися в продажу дешеві квитки на рейс із Києва в Занзібар. До 16 квітня 2018 року квитки туди й назад можна купити за ціною від 15004 грн. У вартість квитків входить ручна поклажа і дві одиниці багажу. Переліт передбачає пересадки в Парижі і в столиці Кенії Найробі. Період подорожей — до 30 листопада 2018 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.