Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Сьогоднішня добірка вийшла строкатою, як перський килим! Серед напрямків, доступних за цікавими цінами, є пару країн у Європі, Близький Схід, Північна Америка і Східна Азія.

Київ — Рига

Київ — Рига

В авіакомпанії airBaltic можна знайти квитки за цікавими цінами на прямий рейс із Києва до столиці Латвії Риги. Для подорожей у квітні, травні й червні цього року квитки в обидва боки доступні за ціною від 3403 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Час у дорозі — трохи менше двох годин.

Київ — Дубай

Київ — Дубай

Давно не було Дубая в наших добірках! Зараз у мандрівників з України з’явилася можливість відвідати ОАЕ за чудовою ціною — від 4893 грн за переліт в обидва боки. Квитки за такими цінами доступні в МАУ для подорожей у період із квітня до червня 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок.

Київ — Салоніки

Київ — Салоніки

Для деяких дат у жовтні можна знайти недорогі квитки на рейс із Києва до другого за розміром міста Греції Салонік — від 4320 грн за переліт в обидва боки. Рейс виконують авіакомпанії Aegean Airlines і Ellinair. Переліт у Салоніки передбачає пересадку в Афінах. Є рейси з короткою пересадкою, але можна вибрати і з тривалою, щоби була можливість подивитися місто. Зворотній рейс до Києва без пересадок.

Відмінний варіант відправитися за покупками — на зворотному шляху можна безкоштовно провезти до 20 кг багажу!

Київ — Урумчі

Київ — Урумчі

В авіакомпанії Air Astana з’явилися недорогі квитки на рейс із Києва до китайського міста Урумчі. Для подорожей у квітні квитки в обидва боки доступні за ціною від 12882 грн. У вартість квитків входить до 20 кг багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Астані.

Урумчі — велике місто на заході Китаю, столиця Сіньцзян-Уйгурського автономного району. Урумчі відоме своїми медцентрами й санаторіями — місто є одним із центрів вивчення та практики традиційної уйгурської медицини. У декількох кілометрах від міста розташоване популярне місце відпочинку й оздоровлення — туристичний комплекс Шуймогоу.

Київ — Торонто

Київ — Торонто

Квитки за цікавою ціною з Києва до найбільшого міста Канади Торонто можна знайти в авіакомпанії Delta Airlines. Для подорожей у період із березня до травня і з вересня до листопада вартість квитків в обидва боки становитиме від 14636 грн. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт до Канади передбачає пересадку в Парижі. На зворотному шляху будуть дві пересадки — у Монреалі й Парижі.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.