Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Сьогоднішня добірка порадує вас різноманітністю напрямків. У сьогоднішньому випуску: місто контрастів Стамбул, строгий Чикаго, один з основних світових фінансових центрів — Цюрих, а також два найбільших міста в загадковій і дивовижній індії — Мумбаї та Делі.

Запоріжжя — Стамбул

Запоріжжя — Стамбул

В авіакомпанії Atlasjet Україна діють акційні тарифи на перельоти з міст України до Туреччини. Так, квитки в обидва боки із Запоріжжя до Стамбула можна придбати за ціною від 3462 грн. У вартість квитків входить 30 кг багажу й ручна поклажа. Період подорожей — з 19 січня до 15 квітня 2018 року. Квитки за акційною ціною в продажу до 4 лютого 2018 року.

Київ — Мумбай

Київ — Мумбай

В авіакомпанії Turkish Airlines можна знайти квитки за цікавими цінами в Індію. Так, подорож із Києва до Мумбая можна здійснити за 12889 грн — у стільки обійдуться квитки в обидва боки. У вартість квитків входить 30 кг багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Стамбулі. Розпродаж у Turkish Airlines триватиме до 7 лютого, він поширюється на подорожі з 15 вересня до 15 грудня 2018 року.

Львів — Делі

Львів — Делі

Подорож зі Львова до індійського Делі з Turkish Airlines обійдеться ще дешевше — від 12051 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить 20 кг багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Стамбулі тривалістю більш ніж 20 годин. Квитки за акційною ціною в продажу до 7 лютого. Період подорожей — з 15 вересня до 15 грудня 2018 року.

Київ — Чикаго

Київ — Чикаго

Авіакомпанія Delta Airlines пропонує вигідні варіанти подорожей з Києва до Штатів. Наприклад, квитки в обидва боки на рейс із Києва до Чикаго доступні за ціною від 14488 грн. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Дорогою до Чикаго буде пересадка в Амстердамі, на зворотному шляху — пересадка в Нью-Йорку й Парижі. Квитки за акційною ціною в продажу до 7 лютого. Період подорожей — з 15 вересня до 15 грудня 2018 року.

Варшава — Цюрих

Варшава — Цюрих

Завершує нашу добірку цікавий варіант від авіакомпанії LOT Polish Airlines. Для деяких дат у лютому й березні у LOT Polish Airlines можна знайти квитки з Варшави до Цюриха за ціною від 2955 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.