Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Новий рік уже поступово набирає обертів. Попереду — нові подорожі й нові пригоди! А ви вже вирішили, якою буде ваше наступна подорож? Якщо ні, то ось вам кілька ідей перельотів за привабливими цінами. Франція, Греція, Німеччина, Індія, Оман — напрямки на будь-який смак!

Лісабон — Париж

Лісабон — Париж

Відкриває нашу добірку цікавий варіант подорожі зі столиці Португалії Лісабона до Парижа від авіакомпанії TAP Portugal. Для деяких дат у лютому й березні 2018 року квитки в обидва боки доступні за ціною всього від 2341 грн! Рейс прямий. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Дві з половиною години в дорозі — і ви вже в місті закоханих!

Київ — Іракліон

Київ — Іракліон

В авіакомпанії Aegean Airlines діють акційні ціни на перельоти зі столиці України до міст Греції. Так, квитки в обидва боки з Києва до Іракліона, столиці острова Крит, коштують від 3656 грн. За такою ціною квитки можна знайти для деяких дат у березні, квітні і травні 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Афінах. Є рейси з пересадкою більше 10 годин, якою можна скористатися для прогулянки Афінами.

Київ — Родос

Київ — Родос

На грецький острів Родос із Києва Aegean Airlines доставить за 3733 грн. Квитки за такою ціною доступні для подорожей у період з березня до травня 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Афінах. Можна вибрати рейс із тривалою пересадкою (більше 13 годин), якої цілком вистачить для екскурсії найбільш цікавими місцями грецької столиці.

Стамбул — Гамбург

Стамбул — Гамбург

В авіакомпанії Atlasglobal можна знайти квитки за цікавою ціною зі Стамбула до німецького Гамбурга. Так, для деяких дат у лютому квитки доступні за ціною всього лише від 3686 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить 30 кг багажу й ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Делі

Київ — Делі

Авіакомпанія Qatar Airways проводить розпродаж авіаквитків на ряд напрямків із Києва. Наприклад, квитки в обидва боки з Києва до Делі доступні за ціною від 12478 грн. У вартість квитків входить до 30 кг багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Досі. Розпродаж авіаквитків триватиме до 16 січня включно. Період подорожей — з 15 лютого до 10 грудня 2018 року.

Київ — Салала

Київ — Салала

Подорож із Києва до Салали, другого за чисельністю населення міста Оману, відомого як «парфумерна столиця Аравії», разом з Qatar Airways можна здійснити за 13282 грн. Квитки в обидва боки за такою ціною можна знайти для деяких дат у червні, а також листопаді — грудні 2018 року. У вартість квитків входить 30 кг багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Досі. Квитки за акційною ціною в продажу до 16 січня.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.