Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Святий Миколай приготував для всіх наших читачів подарунки — найкращі пропозиції для бюджетних подорожей. Вибирайте, чим порадуєте себе або близьких у ці свята!

Львів — Стамбул

Львів — Стамбул

Авіакомпанія Atlasjet Україна пропонує вигідний варіант перельоту зі Львова до Стамбула. Так, для періоду подорожей з січня до березня 2018 року квитки в обидва боки зі Львова до Стамбула доступні за ціною від 3430 грн. Окрім ціни даний варіант цікавий ще й тим, що у вартість квитків разом із ручною поклажею входить також до 30 кг багажу. Рейс прямий, трохи більше двох годин у дорозі.

Варшава — Копенгаген

Варшава — Копенгаген

Польська авіакомпанія LOT Polish Airlines проводить розпродаж квитків з Варшави до столиці Данії Копенгагена. На деякі дати в лютому й березні 2018 року квитки в обидва боки можна знайти за ціною від 3702 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс прямий, 80-90 хвилин у дорозі.

Мінськ — Бангкок

Мінськ — Бангкок

Цікаві ціни на переліт з Мінська до Бангкока з’явилися в авіакомпанії МАУ. До 31 грудня квитки в обидва боки можна купити за ціною від 10873 грн. Період подорожей — з квітня до жовтня 2018 року. У вартість квитків входить 1 одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Києві тривалістю від 1 до 16 годин залежно від рейсу. Пасажири з України можуть на зворотному шляху не повертатися до Мінська, а вийти в Києві під час пересадки.

Київ — Неаполь

Київ — Неаполь

В авіакомпанії Alitalia діють акційні ціни на авіаквитки за кількома напрямками. Наприклад, квитки з Києва до Неаполя доступні за ціною від 4779 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Розпродаж триватиме до 8 січня 2018 року. Період подорожей — до 30 червня 2018 року.

Київ — Нью-Йорк

Київ — Нью-Йорк

Завершує нашу добірку ще один цікавий варіант від МАУ — рейс Київ — Нью-Йорк. Квитки в обидва боки зі столиці України до Нью-Йорка зараз доступні за ціною від 13537 грн. У вартість квитків входить 1 одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт без пересадок. Період подорожей — до 25 березня 2018 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.