Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Якщо вас відвідують думки «чогось хочу, але не знаю чого», значить, ви опинилися в потрібному місці в потрібний час. Напрямки в добірці точно надихнуть вас на захоплюючу подорож. Можливо, це буде переліт до Греції або навіть до далекої Кенії.

Київ — Ханья

Київ — Ханья

Крит запрошує в гості! Aegean Airlines довезе з Києва до Ханьї від 5285 грн. Доведеться зробити зупинку в Афінах, триватиме вона від 2 до 11-ти годин. Це відмінний шанс вийти в місто. Потім порівняєте музеї Афін і Ханьї, адже Крит теж багатий на пам’ятки.

Київ — Лос-Анджелес

Київ — Лос-Анджелес

Переліт до міста ангелів від Lufthansa за неймовірно низькою ціною — від 13516 грн в обидва боки, багаж можна взяти безкоштовно. Квитки за такою ціною можна знайти в грудні-січні. Рейс із пересадкою у Франкфурті. Пагорби Голлівуду вже зачекалися на любителів кіно.

Одеса — Катманду

Одеса — Катманду

Для всіх бажаючих бути ближче до вершини світу Flydubai пропонує переліт з Одеси до Катманду від 12152 грн. Особливу атмосферу столиці Непалу не передати словами, її можна тільки відчувати на вулицях, у храмах, ступах. На шляху до просвітління доведеться зробити пересадку в Дубаї.

Париж — Гавана

Париж — Гавана

Із найромантичнішого міста на Острів Свободи летимо разом з APG Airlines. Рейс Париж — Гавана від 8086 грн. Летимо без пересадок, багаж безкоштовно, тож можна не хвилюватися, для кубинських сигар і рому місце точно буде.

Люксембург — Сал

Люксембург — Сал

Острови Зеленого мису стають ближче разом з TAP Portugal. Переліт Люксембург — Сал від 6418 грн. Є рейси з Брюсселя, Тулузи, Парижа, Амстердама. Усі вони з пересадкою в Лісабоні. Але це не повинно вас зупиняти на шляху до справжньої казки. Дика природа, справжня кава, аромат якої чути звідусіль, та піщані пляжі стануть найкращою винагородою за будь-які труднощі на шляху.

Мінськ — Найробі

Мінськ — Найробі

Не ходіть, діти, в Африку гуляти, а летіть разом з KLM. Тим більше, що рейс із Мінська до Найробі обійдеться від 14461 грн. Найбільше місто східної Африки здивує близькістю до дикої природи, у Найробі є готель, де вашими сусідами під час сніданку будуть жирафи. А з оглядового майданчика в мегаполісі в ясну погоду можна побачити Дах Африки — Кіліманджаро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.