Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка — не зграя птахів, але теж прилетіла. Та ще й з такими класними варіантами дешевих рейсів. Налітайте, немов Масляна триває, а це — гарячі млинці з варенням.

Київ — Детройт

Київ — Детройт

Нарешті акції на політ не до Нью-Йорка. Цього разу Lufthansa зробила знижку на переліт до Детройта. Квиток з Києва обійдеться від 11265 грн. У вартість входить багаж і ручна поклажа. Ще є знижки на рейси до Атланти і Солт-Лейк-Сіті.

Львів — Мінськ

Львів — Мінськ

Побачити Мінськ допоможе МАУ. Переліт зі Львова від 2569 грн в обидва боки. Доведеться зробити пересадку в Києві, але не переживайте, є варіанти перельоту, де вона триватиме не більше трьох годин.

Київ — Керкіра

Київ — Керкіра

Пора спробувати грецький салат у Греції. Зробити це можна з Aegean Airlines. Рейс Київ — Керкіра від 7379 грн. Як завжди, перельоти до Еллади з пересадкою в Афінах. Так що давайте, скористайтеся нарешті нашою порадою вийти на прогулянку до цього прекрасного міста.

Одеса — Стамбул

Одеса — Стамбул

Казкова пропозиція, що й казати. Летимо з Одеси до Стамбула разом з Onur Air усього від 2862 грн. У цю вартість ще й багаж включений. Такі ціни доступні для польотів з березня до листопада, тож сміливо вибирайте свою дату.

Амстердам — ​​Панама

Амстердам — ​​Панама

Ще одна приємність від Lufthansa. Але цього разу летимо з Амстердама до Панами від 10372 грн. Рейс з пересадками, на шляху до Панами на вас чекає коротка стиковка у Франкфурті, а на зворотному шляху доведеться просидіти у Торонто близько доби.

Київ — Рига

Київ — Рига

А зараз airBaltic на зв’язку. Рейс Київ — Рига від 4530 грн. Правда, без багажу, але й без пересадок. Це ще не всі вигідні пропозиції від цієї авіакомпанії. З рештою можна детальніше ознайомитися за цим посиланням.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.