Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Ось вона прийшла весна, а з нею і свіженька добірка дешевих авіаквитків. Птахи повертаються з півдня, а ми вам пропонуємо летіти й на північ, і на південь, і на схід, та й на захід, куди без нього. І все це за вигідними цінами. Насолоджуйтеся.

Вінниця — Варшава

Вінниця — Варшава

Авіакомпанія МАУ знову запускає рейс Вінниця — Варшава. І знову за відмінною ціною — від +1856 грн в обидва боки. У вартість багаж не входить. Столиця Польщі — це відмінний варіант для пересадок, якщо ви плануєте подальшу подорож.

Київ — Дар-Ес-Салам

Київ — Дар-Ес-Салам

Flydubai робить екзотичні подорожі доступними. Переліт Київ — Дар-Ес-Салам від 15236 грн. Найбільше місто Танзанії — відмінне місце, щоби почати свою подорож до Занзібара, на Кіліманджаро або вглиб Африки на сафарі.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

Казкова пропозицію від Aegean Airlines. Прямий рейс Київ — Афіни від 3266 грн. Кращої пропозиції на кінець травня не знайти. Побалуйте себе відпочинком, якому позаздрять навіть на Олімпі.

Мінськ — Пекін

Мінськ — Пекін

Летимо на Схід разом з Turkish Airlines. Мінськ — Пекін від 12161 грн в обидва боки, у вартість включений багаж до 30 кг. Доведеться зробити тривалу пересадку в Стамбулі. Але не засмучуйтеся, авіакомпанія надасть вам безкоштовну екскурсію й номер у готелі.

Мінськ — Гавана

Мінськ — Гавана

Острів Свободи кличе! А доставить вас туди Air France. Переліт із Мінська до Гавани від 15570 грн. У вартість входить багаж і ручна поклажа. Ще й на ром із сигарами залишиться. :) Рейс не прямий, але пересадка в Парижі триватиме не більш ніж чотири години.

Рига — Нью-Йорк

Рига — Нью-Йорк

Місто-мрія стає ближчим завдяки KLM. Переліт Рига — Нью-Йорк усього від 9791 грн. Щоправда, перед тим, як мрія збудеться, доведеться зробити пересадку в Амстердамі. Але Велике яблуко того варте.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.