Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Що може бути цікавіше, ніж пізнавати світ? Нові враження і знання безцінні. А для решти є, ну, ви знаєте, що є. :)

Львів — Нью-Йорк

Львів — Нью-Йорк

Завантажуйте всі пісні про Нью-Йорк, тому що LOT Polish Airlines доставить вас зі Львова до Великого яблука від 12133 грн. Пересадка у Варшаві не така вже і тривала, тож сміливо бронюйте квитки на цей рейс.

Харків — Афіни

Харків — Афіни

Приємний сюрприз від Turkish Airlines. Рейс Харків — Афіни від 3501 грн. Не обійдеться без пересадки в Стамбулі, але громадяни України можуть спокійно вийти погуляти перлиною Туреччини. Відмінний варіант для любителів економних пригод.

Мінськ — Амстердам

Мінськ — Амстердам

Тепер ви особисто можете зізнатися в любові до Амстердама завдяки МАУ. Адже рейс із Мінська вам обійдеться всього в 3966 грн. Та ще у вартість входить багаж. Вулиця червоних ліхтарів блимає всіма вогнями, щоби ви швидше бронювали квиток і вирушали.

Мінськ — Пекін

Мінськ — Пекін

Не прощаємося з МАУ, але тепер летимо підкорювати Схід. Переліт із Мінська до Пекіна обійдеться всього лише від 9923 грн. У вартість включено дві одиниці багажу. Рейс передбачає пересадку в Києві.

Вільнюс — Шанхай

Вільнюс — Шанхай

Ще один східний напрямок. Цього разу летимо з Вільнюса до Шанхая разом з KLM від 12117 грн. Усього одна пересадка й у вартість включений багаж. Усе, як ми любимо. Як ви гадаєте, вам вистачить тижня, щоб обійти найбільше місто Китаю? :)

Варшава — Марракеш

Варшава — Марракеш

Трохи екзотики від TAP Portugal. Переліт Варшава — Марракеш від 6105 грн. Східна казка зачарує вас настільки, що не захочете їхати. Щоправда, на вас чекає тривала пересадка в Лісабоні, але чому б не вийти до міста, не зануритися в такі звичні європейські вулички.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.