Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Начебто ще тільки кінець листопада на календарі, а вже витає в повітрі святковий настрій. І, схоже, причина тому — ціни на авіаквитки в нашій сьогоднішній добірці. :)

Варшава — Осло

Варшава — Осло

В авіакомпанії SAS можна знайти недорогі квитки з Варшави до столиці Норвегії Осло. Так, на деякі дати у квітні 2018 року квитки в обидва боки доступні за ціною від 2503 грн. У вартість входить тільки ручна поклажа. Трохи менше двох годин у дорозі — і ви вже можете вирушати гуляти містом і оглядати визначні пам’ятки.

Прага — Стокгольм

Прага — Стокгольм

Ще один цікавий варіант подорожі до Скандинавії. На цей раз із Праги до столиці Швеції. Авіакомпанії Czech Airlines пропонує недорогі квитки з Праги до Стокгольма для подорожей у період із січня до березня 2018 року. На деякі дати в січні, наприклад, можна знайти квитки за ціною від 2556 грн за переліт в обидва боки. Рейс прямий, у вартість входить тільки ручна поклажа.

Київ — Лондон

Київ — Лондон

Чудова пропозиція від авіакомпанії МАУ — переліт із Києва до Лондона за 3467 грн. У таку вартість обійдуться квитки в обидва боки для подорожей у період із грудня 2017 року до березня 2018-го. Для рейсів у грудні квитки коштуватимуть трохи дорожче, найцікавіші ціни — на лютий і березень. Рейс прямий, без пересадок. У вартість входить тільки ручна поклажа.

Варшава — Лас-Пальмас

Варшава — Лас-Пальмас

Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія — одна з двох столиць Канарських островів. Клімат у Лас-Пальмасі вважається кращим у світі. І дістатися до цього райського куточка можна всього за 5875 грн за переліт в обидва боки! За такою ціною пропонує квитки з Варшави до Лас-Пальмаса авіакомпанія Swiss. Період подорожей — з грудня до лютого. У вартість квитків входить 1 одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Цюриху.

Київ — Мае-Айленд

Киев — Мае-Айленд

І ще один райський куточок у нашій сьогоднішній добірці — Сейшельські острови. Авіакомпанія Qatar Airways пропонує квитки з Києва до Мае-Айленда за акційною ціною від 19177 грн за переліт в обидва боки. Період подорожей — із січня до березня 2018 року. У вартість квитків входить 30 кг багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Досі, якою можна скористатися для екскурсії містом.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.